Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
UAB „LW group“

Tiekimo - logistikos vadybininkas (-ė)

Nuo 2455 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Vilnius - UAB „LW group“

Labas!

Galime drąsiai save vadinti sėkmingai besiplečiančiais rinkos lyderiais, su pozityvia ir motyvuojančia darbo aplinka, visomis priemonėmis išsikeltiems tikslams pasiekti bei žinoma, puikia nuotaika :)
Plečiamės ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio šalyse. Vertiname atvirumą, veržlumą, profesionalumą ir be abejo komandiškumą. Jeigu visa tai Tau yra artima, kviečiame drąsiai jungtis prie mūsų ir prisidėti prie sėkmės istorijos rašymo!

Kokios užduotys lauktų šioje pozicijoje?

 • Organizavimas ir koordinavimas stambių, užsienio šalyse esančių gamyklų eksporto projektų (multimodalinių krovinių pervežimas konteineriais. Projektai yra stabilūs ir dideli);
 • Vežėjų darbo kontroliavimas, siekiant užtikrinti užsakymų pristatymą laiku (bendravimas su gamyklomis ir vežėjais vyksta el.laiškais bei telefonu);
 • Kompetencijos ribose iškilusių problemų susijusių su transportavimu sprendimas;
 • Transporto dokumentacijos administravimas.

Ko iš Tavęs tikimės?

 • Puikių komunikavimo įgūdžių rusų bei anglų kalbomis;
 • Orientacijos į rezultatą ir visuomet stengimosi darbus atlikti iki galo;
 • "Degančių akių", didžiulio noro augti, tobulėti, gilinti žinias ir nuolatos išmokti vis kažko naujo savo darbe;
 • Gebėjimo dirbti ne tik individualiai, bet ir komandoje, kadangi mums tikrai labai svarbu, kad kiekvienas komandos narys puikiai įsilietų į komandą, juk tik kartu galime nuveikti daugiau!

Dar šiek tiek apie Tave...

Mes mielai laukiame Tavęs, net jeigu ir neturi analogiško darbo patirties, kadangi manome, jog jeigu žmogui įdomu ir jis turi noro, visada visko galima išmokti. Mes tikrai esame pasiruošę Tave apmokinti.
Jeigu turi darbo patirties logistikos sektoriuje, tai būtų tau privalumas, kuris padėtų lengviau perprasti naujas užduotis.

Ką mes Tau siūlome?

 • Labai įdomų ir dinamišką darbą, kuris realiai neturi analogų Lietuvoje;
 • Išties puikią, veržlią, profesionalią, draugišką ir pokyčiams atvirą komandą;
 • Galimybę augti bei tobulėti, anglų ir rusų kalbos mokymus darbo metu;
 • Kiekvieną dieną šviežius vaisius, vasarą skanius ledus, kasmėnesines įvairias laisvalaikio veiklas (krepšinio komanda, airsoft ir t.t.), puikius renginius ir keliones;
 • Pozityvią darbo aplinką, kurioje vertinamas atvirumas ir profesionalumas, o penktadieniais gyvūnų dienas;
 • Lankstų darbo grafiką su galimybe darbus pradėti 07:00-09:00 val. rėžiuose.

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas

Biuras

Nemokami užkandžiai

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas

Kiti privalumai

Kompiuteris asmeniniam naudojimui Reguliarūs mokymai

Atlyginimas

Nuo 2455 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Darbo užmokestis priklauso nuo Tavo turimos patirties, turimų žinių ir t.t. Mokami motyvuojantys priedai už pasiektus rezultatus.

UAB „LW group“

“LW group” per 20 savo veiklos metų sukūrė vieną pažangiausių logistikos paslaugų centrų, valdančių nuosavą vagonų bei konteinerių parką. Kasdien mūsų veikla vyksta daugiau nei 40-yje pasaulio šalių. Esame globali įmonė, įkūrusi biurus Lietuvoje, Kinijoje, Kazachstane, Uzbekistane, Turkijoje, Indijoje bei Brazilijoje.


Įmonių grupei priklauso keturi sprendimų produktai: LW logistics, LW trans, LW containers ir Vagon; bei tarptautinės žaliavų prekybos įmonė FE trade.

LW group savo veiklą pradėję 2003 metais, vadovaujamės principu – lyderiais tampa ne tie, kurie daugiausiai daro, bet tie, kurie dirba kokybiškai.

Mes nuolatos augame ir kviečiame motyvuotus bei ambicingus specialistus prisijungti prie mūsų. Jei ieškai lanksčios ir dinamiškos organizacijos, kuri gali suteikti tobulėjimui palankią darbo aplinką ir galimybę pasiekti pasaulinę logistiką - prisijunkite ir aukite su mumis.
Žiūrėti visus šios įmonės skelbimus (10)
informacija apie UAB „LW group“
4872 €
Vid. atlyginimas bruto
(3 kartus didesnis už LT vidurkį)
16
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2020 m.

Jus taip pat gali sudominti: