Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
UAB „Simplika“

TIEKIMO SKYRIAUS VADYBININKAS (-Ė)

1137-1312 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Vilnius - UAB „Simplika“

Darbo pobūdis:

Ši pozicija yra atsakinga už aptarnavimo funkcijos vykdymą tiekimo skyriuje. Ieškome žmogaus, kuris pasižymėtų atidumu bei kruopštumu, puikiai jaustųsi dirbant su dideliu kiekiu informacijos Excel programos aplinkoje.

Darbo atsakomybės:
  • Užsakymų įvedimas į sistemą;
  • Tiekimo priežiūra ir kontrolė;
  • Tiekimo dokumentų apskaita;
  • Bendravimas su tiekėjais Europoje;
  • Bendravimas su produktų specialistais įmonės viduje Baltijos šalių lygiu;
  • Prekių kainodaros priežiūra.

Reikalavimai:

  • Anglų kalba gebėti rašyti bei kalbėti;
  • Rusų kalbos mokėjimas būtų privalumas;
  • Išsilavinimas vadybos/apskaitos srityje;
  • Laisvai naudotis Windows paketo programomis.

Mes Tau siūlome:

  • Tapti stabilios, sėkmingos kompanijos dalimi;
  • Motyvuojantį darbo užmokestį;
  • Galimybę dirbti iš namų;
  • Tobulėjimo galimybę.

Informuosime tik atrinktus kandidatus, konfidencialumą garantuojame. Siųsdami savo CV Jūs sutinkate, kad UAB „Simplika“ tvarkytų Jūsų asmens duomenis galimo įdarbinimo bendrovėje ar paslaugų teikimo UAB „Simplika“ klientams tikslais. Jūs turite teisę bet kada atšaukti savo sutikimą, tvarkyti, keisti bei prašyti ištrinti savo anksčiau pateiktus duomenis (plačiau ).

Atlyginimas

1137-1312 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Esame „Simplika“ ir „CVO Recruitment“ – lyderiaujanti personalo atrankų ir laikinojo įdarbinimo įmonė Baltijos regione. Mūsų tikslas – padėti Klientams susirasti geriausią darbuotoją, o Kandidatams – svajonių darbą.