Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
PERSONALO AKADEMIJA

TIEKIMO SPECIALISTO (baldų gamybos komponentų tiekimas IKEA koncernui)

850-950 €/mėn. Į rankas
Telšiai, Mažeikiai - PERSONALO AKADEMIJA

Darbo pobūdis

  • Pirmiausia – baldų furnitūros asortimento ir komponentų savybių bei techninių charakteristikų apmokymai;
  • IKEA koncerno baldų furnitūros užsakymų techninių reikalavimų analizė ir tinkamų pavyzdžių nustatymas;
  • Pirkimų - Tiekimo skyriaus komandos konsultacinis palaikymas tinkamiausių komponentų užsakymams.

Reikalavimai darbuotojui

  • Techninis inžinerinis išsilavinimas;
  • Darbo patirtis pirkimo ir/ar pardavimo srityje;
  • Patirtis baldų gamybos ir/ar tvirtinimo elementų srityje – didelis privalumas;
  • Efektyvus komunikabilumas ir dėmesingumas detalėms;
  • Geras/ Labai geras anglų kalbos mokėjimas žodžiu ir raštu (vartojimas kasdien).

Įmonė siūlo

  • Fiksuotą 850-900 eur/mėn. neto atlyginimą;
  • Profesinį tobulėjimą stabilioje tarptautinėje kompanijoje ir dinamišką verslo aplinką;
  • Karjeros galimybes.

Atlyginimas

850-950 €/mėn. į rankas

PERSONALO AKADEMIJOS (personaloakademija.lt - daugiau įvairių darbo skelbimų) klientė – koncernas Global Pack AS, Danijos kapitalo kompanija, teikianti viso pasaulio baldų gamintojams (vienas jų IKEA) plataus asortimento pakavimo medžiagas bei tvirtinimo komponentus.

Kompanijai, plečiančiai savo veiklą Lietuvoje, darbui Telšiuose ieškome