UAB "ALLIANCE RECRUITMENT"
Daugiau apie įmonę »

TIEKIMO VADOVAS (-Ė)

Vilnius - UAB "ALLIANCE RECRUITMENT"

Darbo pobūdis

Mes ieškome Tiekimo vadovo, kuriam įdomu, kaip veikia ir auga įmonė; suprantančio kaip veikia įmonės veiklos procesai; žinančio kaip valdyti visą tiekimo grandinę nuo tiekėjo pasirinkimo iki sandėlio valdymo; gebančio formuoti ir ugdyti komandą; norinčio prisidėti prie vadovų komandos kuriant į produktyvumą orientuotą organizaciją.

Savo komandoje mes laukiame Tiekimo vadovo (-ės), kuris (-i):

Užtikrintų visos tiekimo grandinės valdymą:
  • Organizuotų visą tiekimo procesą;
  • Vykdytų tiekėjų paiešką ir derybas, bendrautų su užsienio ir Lietuvos tiekėjais bei subrangovais;
  • Priimtų sprendimus dėl perkamų prekių, jų kiekio ir sandėlio likučių valdymo;
  • Valdytų sandėlį ir prekių logistiką gamybos linijai;
  • Užtikrintų tiekiamų prekių kokybę ir administruotų broką;
  • Planuotų prekių užsakymus trumpais periodais ir užtikrintų savalaikį prekių pristatymą;
  • Analizuotų tiekiamų prekių pasiūlą ir paklausą, teiktų pasiūlymus įmonės vadovui.

Dirbtų su komanda:
  • Dirbtų su tiekimo ir logistikos skyrių komandomis;
  • Aiškiai deleguotų atsakomybes ir sutartų tikslus sau pavaldžiose komandose;
  • Vykdytų sutartus tiekimo skyriaus veiklos rodiklius ir būtų linkęs prisiimti ambicingus tikslus;
  • Skatintų pavaldžių darbuotojų orientaciją į klientą, situacijų analizę, įžvalgas prevenciniams veiksmams, procesų laikymąsi ir darbo planavimą;
  • Rodytų asmeninį elgesio pavyzdį.

Reikalavimai

Mes tikimės, kad turi:
  • Aukšąjį universitetinį išsilavinimą (pageidautina – techninio profilio);
  • Sėkmingą darbo patirtį tiekimo/pirkimų srityje (ne mažiau nei 5 metai, pageidautina gamybinėje įmonėje);
  • Gerą visos tiekimo grandinės išmanymą;
  • Gerą procesų išmanymą;
  • Gebėjimą dirbti su dideliu informacijos srautu ir didelėje dinamikoje;
  • Patirtį naudojant LEAN metodus gamyboje (būtų didelis privalumas);
  • Patirtį dirbant su verslo valdymo sistema ar ją diegiant;
  • Gebėjimą valdyti keletą užduočių vienu metu, prioretizuoti ir dirbti terminais nustatytu laiku;
  • Labai gerus analitinius, bendradarbiavimo, komunikavimo įgūdžius;
  • Labai gerus derybų įgūdžius;
  • Iniciatyvumą, organizuotumą, lankstumą;
  • Sėkmingą patirtį dirbant su pavaldžia komanda ir ugdant darbuotojus (ne mažiau nei 3 metai);
  • Geras anglų kalbos žinias (papildomai rusų arba vokiečių kalbos žinias – privalumas).

Mes jums siūlome

  • Galimybę dirbti savo srityje lyderiaujančioje įmonėje;
  • Įdomius iššūkius ambicingoje komandoje;
  • Konkurencingą atlyginimą ir metinį bonusą;
  • Tarnybinį automobilį su kompensuojamu kuru;
  • Papildomą sveikatos draudimą.

Alliance for Recruitment yra didžiausia personalo atrankos kompanija Lietuvoje pagal sėkmingai įdarbintų kandidatų skaičių, atrankos konsultantų skaičių ir augimo tempą. Esame tiksliai ir greitai dirbanti atrankos ekspertų komanda su patirtimi skirtingose verslo srityse.

Alliance for Recruitment is the largest recruitment consultancy in Lithuania measured by capacity, number of successful placements and annual growth. We are a high performing team of recruitment experts from various different industries.

Kiti įmonės darbo skelbimai:

Visi šios įmonės skelbimai (41) »