Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „Richė“
Daugiau apie įmonę »

TIEKIMO VADYBININKAS (-Ė)

750-900 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Richė“

Siūloma nauda:

darbas stabilioje, sparčiai augančioje didmeninės prekybos kompanijoje, ilgalaikės karjeros galimybė, savarankiški sprendimai ir savo darbo laiko planavimas, profesionalūs apmokymai, nedidelė, draugiška komanda ir sąžiningas atlygis bei finansinė motyvacija.
Siųskite savo gyvenimo aprašymą, o Jūsų asmens duomenų saugumu pasirūpinsime.

Būsimos atsakomybės ir užduotys:

 Užtikrinti prekių tiekimą: bendrauti su tiekėjais, kontroliuoti sandėlio likučius, formuoti užsakymus, perduoti vykdymui, užsakyti transportą,
 Vykdyti klientų užsakymus: priimti klientų užklausas ir užsakymus, suvesti duomenis į sistemą, kontroliuoti kliento užsakymo vykdymą, atsakyti el.paštu, telefonu į klientų klausimus apie produkciją; administruoti el.parduotuvę; administruoti konsignacijos klientų apyvartas ir pajamuoti sąskaitas bei perduoti jas buhalterijai.

Vertintume tokią Jūsų patirtį ir įgūdžius:

Panašaus darbo patirtis; gebėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje; mandagaus bendravimo įgūdžiai, atsakingas požiūris į darbo kokybę bei terminus; puikios MS Excel žinios, analitiniai gebėjimai; užsienio kalbų žinios; galiojantis vairuotojo pažymėjimas.
Nedvejokite- siųskite savo CV dabar, susipažinkime !

Atlyginimas

750-900 €/mėn. į rankas
taikomi ir motyvaciniai priedai
UAB „Richė“

UAB „Richė“

UAB „Richė“ - tai jaunų, iniciatyvių žmonių komanda, kuri siekia palengvinti natūralių ir ekologiškų produktų prieinamumą tokiems žmonėms, kokiais esame ir mes patys: mums rūpi gamtos išsaugojimas, žmogaus poreikis prisitaikyti prie natūralių sąlygų, o ne dominuoti gamtos atžvilgiu.
Mūsų misija - padidinti ekologiškų, sveikų ir natūralių produktų asortimentą Lietuvos rinkoje, suteikiant galimybę kiekvienam lengvai, paprastai ir greitai įsigyti reikalingus produktus; skatinti sveiką gyvenimo būdą, geresnę gyvenimo kokybę ir rūpestį savo sveikata. Mūsų vizija - tapti pirmaujančiu ekologiškų produktų tiekėju Lietuvoje.
Daugiau apie kompaniją - mūsų interneto svetainėje ;
Vykdome įmonės plėtros planus, todėl į komandą kviečiame naujoką šioms pareigoms:
informacija apie UAB „Richė“
961 €
Vid. atlyginimas bruto
4
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Pajamos 2018 m.

Panašūs skelbimai: