Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „RM tools“

Tiekimo vadybininkas (-ė)

800-1000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „RM tools“

Darbo pobūdis

Bendradarbiavimas su tiekėjais, vežėjais bei sudarytų sutarčių vykdymo kontrolė.
Prekių užsakymas ir optimalaus atsargų lygio palaikymas sandėlyje.
Pirkimo proceso valdymo ir kontrolė.

Reikalavimai

BŪTINA ne mažesnė nei 2 metų darbo patirtis tiekimo/pirkimo srityje (prekybinėje įm. – didelis privalumas);
Patirtis su StockM bei buhalterine apskaitos programa Rivilė  – didelis privalumas;
Geri darbo su MS Office įgūdžiai, ypač MS Excel;
Geros anglų k.žinios žodžiu ir raštu; rusų k. – privalumas.

Mes jums siūlome

Įdomų ir dinamišką darbą, savirealizacijos galimybes;
patrauklų darbo užmokestį ir motyvuojančią priedų sistemą;
profesionalų komandą, kuri dalijasi geriausiomis patirtimis ir praktikomis.

Atlyginimas

800-1000 €/mėn. į rankas

RM tools yra viena didžiausių, įrankių tiekimo kompanija Baltijos šalyse. Atstovaujame žinomus, vertinamus, kokybiškus prekių ženklus, tokius kaip: Irwin, Rapid, Keter, Kapro, Specialist ir daugelį kitų. Jauki aplinka ir veržlus kolektyvas padeda atskleisti savo gerasias savybes.
informacija apie UAB „RM tools“
2363 €
Vid. atlyginimas bruto
(69% didesnis už LT vidurkį)
43
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1652 €
25% uždirba 1652-1953 €
25% uždirba 1953-2759 €
25% uždirba nuo 2759 €