Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
UAB „Kalvasta“

Tiekimo vadybininkas (-ė)

900-1100 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Kalvasta“

Darbo pobūdis

Projektinės techninės dokumentacijos nagrinėjimas bei analizavimas;
Užklausų subrangovams ir tiekėjams suformavimas bei išsiuntimas;
Bendravimas su subrangovais, tiekėjais ir projekto komandos nariais;
Sutarčių administravimas;

Reikalavimai darbuotojui

Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas;
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
Patirtis pirkimų ar tiekimo srityje - privalumas;
Pirkimų ar pardavimų derybų patirtis - privalumas;
Patirtis statybose - privalumas;
Organizuotumas, savarankiškumas, atidumas.

Įmonė siūlo

Profesinio augimo galimybes;
Darbą sėkmingai veikiančioje įmonėje;
Pozityvų ir draugišką kolektyvą;

Atlyginimas bandomuoju laikotarpiu - 900, po bandomojo - 1100 eurų į rankas.

Atlyginimas

900-1100 €/mėn. į rankas

„Kalvasta” – stabiliai auganti vidutinio dydžio statybos kompanija. Mes statome industrinės, komercinės paskirties objektus Lietuvos ir užsienio investuotojams, ir įgyvendiname infrastruktūros projektus. Mes taip pat plėtojame medinės statybos verslą ir gaminame metalo gaminius pramoninei statybai ir Švedijos kalnakasybos pramonei. Mes veikiame Lietuvos, Latvijos ir Švedijos rinkose.
informacija apie UAB „Kalvasta“
2556 €
Vid. atlyginimas bruto
(68% didesnis už LT vidurkį)
118
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1696 €
25% uždirba 1696-2148 €
25% uždirba 2148-2823 €
25% uždirba nuo 2823 €