UAB „AD MODUM“

PROJEKTŲ VADOVO ASISTENTAS (-Ė)

Nuo 750 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „AD MODUM“

Mūsų pasiūlymas

Mes kryptingai siekiame suplanuotų finansinių tikslų, kuriame jaukias kolektyvo tradicijas ir namų atmosferą darbe.
Naujam kolegai siūlome puikiai įrengtą darbo vietą miesto centre, naujame verslo centre, kur sudarytos puikios sąlygos sėkmingam darbui, profesionalias darbo priemones, mokymus, seminarus; stabilią, ilgalaikę karjerą pozityvioje komandoje ir sąžiningą finansinį atlygį. Plačiau - susitikimo metu.
Siųskite savo CV, o Jūsų asmens duomenų ir sveikatos saugumu pasirūpinsime tinkamai

Būsimos pareigos ir atsakomybės:

Šiame darbe pirmiausia gausite informaciją iš projektų vadovo apie klientą, jo poreikius ir užsakymą, arba gausite potencialaus kliento užklausą el.paštu, internetu ir tuomet ruošite komercinį pasiūlymą. Kai klientas domisi mūsų atstovaujamų gamintojų produkcija, po mūsų apmokymų puikiai galėsite ir savarankiškai pateikti pasiūlymą, vėliau – bendrauti su tiekėjais ir pasirūpinti užsakymo įgyvendinimu. Jei užsakymas nestandartinių baldų gamybai – bendrausite su gamybos vadovu apie galimybes ir kartu su pagalba paruošite pasiūlymą. O išsamiau apie atsakomybes – susitikimo metu.

Lūkesčiai Jūsų kompetencijai

Tikimės, kad turite aukštąjį išsilavinimą ir sėkmingos patirties baldų pramonėje. Klientai vertina profesionalų bendravimą tiek žodžiu, tiek raštu, todėl puiki lietuvių kalba būtina, o anglų k.reikalinga bendravimui su kai kuriais klientais bei informacijai apie mūsų atstovaujamus produktus įsisavinti. Prireiks analitinių gebėjimų, MS Excel įgūdžių ir gebėjimo skaityti brėžinius. Jūsų patirtį baldų gamybos įmonėje, gebėjimą dirbti dvg failais ir rusų k.įgūdžius vertintume kaip privalumus. Jei Jums svarbu – kuo įdomesni projektai, pažintys ir patirtys, jei norite didžiuotis unikaliais projektais savo karjeroje, jei esate pozityvus, energingas ir ambicingas žmogus – nedelskite, siųskite savo gyvenimo aprašymą dabar. Susipažinkime !

Atlyginimas

Nuo 750 €/mėn. į rankas
Taikoma motyvacinė sistema

UAB „AD MODUM“

Admodum – tai kompanija, prekiaujanti išskirtinės kokybės BENE baldais Lietuvoje ir Baltarusijoje, gaminanti nestandartinius baldus namams ir biurams. Mūsų tikslas – sukurti namų atmosferą darbe, o siūlomi produktai ir paslaugos paverčia šią filosofiją realybe. Admodum - partneriai, padedantys verslui didinti darbuotojų darbo efektyvumą. Mūsų jaunoje kompanijoje - specialistai, turintys ilgametę patirtį biuro įrengimo srityje. Didžiuojamės savo klientais SEB bank, Luminor bank, Regus, Spaces, IDW, Reformatas sporto klubas, Visma, Argo Rodeo ir daugeliu kitų. Sužinokite apie mus daugiau mūsų internetinėje svetainėje admodum.lt/

Stipriname komandą ir kviečiame naujoką (-ę) šioms pareigoms:
informacija apie UAB „AD MODUM“
1646 €
Vid. atlyginimas bruto
(8% didesnis už LT vidurkį)
13
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2019 m.

Jus taip pat gali sudominti: