Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
Job in Logistics
Daugiau apie įmonę »

Transporto linijos vadybininkas (-ė) (Vokietija - LT)

Nuo 1200 Eur
Vilnius - Job in Logistics

Darbo pobūdis

Esamų krovinių gabenimo organizavimas linija Vokietija - Lietuva;
Ryšių su klientais, verslo partneriais palaikymas, darbas su terminalais Vokietijoje;
Derybų vedimas, sutarčių sudarymas, dokumentų tvarkymas;
Problemų atpažinimas, sprendimas;
Linijos Vokietija - Lietuva sklandaus funkcionavimo užtikrinimas;

Reikalavimai

Būtina panašaus darbo patirtis (krovinių gabenimo organizavimas iš Vokietijos į Lietuvą);
Geras vokiečių arba anglų kalbos mokėjimas;
Bendravimo įgūdžiai, atsakingumas, organizuotumas;
Darbo kompiuteriu įgūdžiai;

Mes jums siūlome

Puikias darbo sąlygas tarptautinėje kompanijoje, nuolatinio profesinio tobulėjimo galimybes;
Draugišką bendrų tikslų siekiantį kolektyvą;
Motyvuojantį darbo užmokestį.

Konfidencialumą garantuojame

Atlyginimas

Nuo 1200 Eur atskaičiavus mokesčius
Su perspektyva didėti

Darbo pasiūlymai logistikos, transporto sektoriaus specialistams. Nuolat ieškome gabių žmonių, kurie domisi savo karjeros galimybėmis pirmaujančiose užsienio ir Lietuvos įmonėse.
www.JobinLogistics.eu
Informacija telefonu: (8~5) 23 45 319

Mūsų klientė – tarptautiniam tinklui priklausanti, sėkmingai dirbanti, turinti solidžią patirtį, tarptautinių pervežimų organizavimo bendrovė, šiuo metu vykdo plėtrą ir į savo profesionalių darbuotojų komandą kviečia patyrusį vadybininką dirbti su Vokietijos - Lietuvos linija.