Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
Home Group, UAB

TRANSPORTO/LOGISTIKOS VADYBININKAS

1400-2200 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Klaipėda - Home Group, UAB

Darbo pobūdis

  • Krovinių gabenimo planavimas, organizavimas, kontrolė;
  • Sklandžios gatavos produkcijos sandėlio komandos veiklos planavimas ir organizavimas (20 žmonių), užtikrinant teisingą gatavos produkcijos saugojimą ir apskaitą;
  • Vadovaujantis gamybos planu, sklandžių pervežimų užtikrinimas;
  • Informacijos ir duomenų valdymas, darbas su duomenų baze;
  • Transportavimui reikalingų dokumentų parengimas, apdorojimas bei apskaita;
  • Bendradarbiavimas su transporto įmonėmis, produkcijos išvežimo organizaciniais klausimais.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis išsilavinimas transporto ar logistikos srityje (privalumas);
  • Geros anglų ir rusų kalbų žinios (privalumas);
  • Panašaus darbo patirtis (privalumas);
  • Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai/ MS Word, MS Excel;
  • Darbo patirtis su duomenų valdymo sistemomis (pvz. SAP, Navision);
  • Atsakingumas, imlumas naujovėms, gebėjimas greitai įsisavinti naujas žinias;
  • Gebėjimas dirbti tiek komandoje, tiek savarankiškai, operatyviai spręsti darbinius klausimus.

Mes jums siūlome

  • Draugišką ir dinamišką kolektyvą;
  • Darbo užmokestį nuo 1400 iki 2200 Eur bruto, priklausomai nuo patirties.

Atlyginimas

1400-2200 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Home Group is one of the largest producers of upholstered furniture in Europe and operates four furniture factories located in Eastern Europe. Headquartered in Luxemburg, Home Group delivers products to customers in 22 countries worldwide. Empowered by an enthusiastic team of more than 2000 employees, Home Group has an ambitious plan to double its sales volumes by 2025 and to invest in new technology where appropriate to increase its productivity. Home Group is also keen to invest in its staff and to offer professional development to its employees.
informacija apie Home Group, UAB
1353 €
Vid. atlyginimas bruto
422
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2021 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1054 €
25% uždirba 1054-1220 €
25% uždirba 1220-1459 €
25% uždirba nuo 1459 €