Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „Transgesta“

Transporto vadovas(-ė)

2500-4500 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Transgesta“

Darbo pobūdis

  • Vadovavimas vadybininkų ir mechanikų komandai
  • Bendravimas su įmonės klientais
  • Efektyvaus transporto darbo užtikrinimas
  • Sklandžios komunikacijos tarp įmonės skyrių užtikrinimas
  • Kylančių problemų sprendimas
  • Dalyvavimas strateginiuose įmonės plėtros projektuose

Reikalavimai darbuotojui

  • Vadovaujančio darbo patirtis transporto srityje - būtina
  • Aukštasis/aukštesnysis išsilavinimas
  • Anglų ir rusų kalbos mokėjimas žodžiu ir raštu
  • Lyderio savybės, gebėjimas vadovauti didelei komandai
  • Orientacija į rezultatus ir keliamus tikslus

Mes jums siūlome

  • Įdomų ir dinamišką darbą sparčiai augančioje įmonėje
  • Motyvacinį paketą, priklausantį nuo rezultatų
  • Visus būtinus mokymus ir kompetencijos kėlimo kursus

Atlyginimas

2500-4500 €/mėn. į rankas

Savo veiklą pradėjusi 1993 metais, šiandien TG Group įmonių grupė sėkmingai vygdo savo veiklą krovinių pervežimo, ekspedijavimo, muitinės procedūrų ir techninio aptarnavimo srityse.

UAB TG Group kertiniai akmenys KOKYBĖ – KOMPETENCIJA – GREITIS – padeda mūsų klientams pasiūlyti aukščiausios kokybės paslaugas.
informacija apie UAB „Transgesta“
1332 €
Vid. atlyginimas bruto
200
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1067 €
25% uždirba 1067-1083 €
25% uždirba 1083-1102 €
25% uždirba nuo 1102 €