Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
UAB „Lino Taparausko firma“

Transporto vadybininkas (darbui su cisternomis)

Nuo 1400 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Lino Taparausko firma“

Darbo pobūdis

  • Tarptautinių ir vietinių pervežimų transporto maršrutų planavimas bei transporto judėjimo valdymas;
  • Vairuotojų darbo organizavimas ir kontroliavimas;
  • Naujų klientų paieška ir darbas su esamais klientais;
  • Transporto ir maršrutų dokumentų administravimas, sąskaitų faktūrų išrašymas.

Reikalavimai darbuotojui

  • 3 metų panašaus darbo patirtis;
  • Anglų kalbos mokėjimas (vokiečių, rusų ar kitos kalbos labai didelis privalumas);
  • Apskaitos pagrindai;
  • Greita orientacija, imlumas;
  • Komunikabilumas ir problemų sprendimo įgūdžiai.
  • Žinios apie ADR krovinius būtų privalumas.

Darbo atlyginimas nuo 1400 EUR į rankas bandomuoju laikotarpiu.
Visas darbui reikalingas priemones.

Atlyginimas

Nuo 1400 €/mėn. į rankas
Atlyginimas priklauso nuo darbo patirties.

Siūlome darbą stabilioje įmonėje, kuri veiklą vykdo jau 25 metus.
Įmonė turi 23 vilkikus, veiklą vykdo tiek Lietuvoje, tiek Europos sąjungoje.
informacija apie UAB „Lino Taparausko firma“
1454 €
Vid. atlyginimas bruto
32
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1393 €
25% uždirba 1393-1417 €
25% uždirba 1417-1452 €
25% uždirba nuo 1452 €