Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
UAB „SOLOTRANSA“

Transporto vadybininkas (-ė)

1300-2300 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „SOLOTRANSA“

Darbo pobūdis

  • Tarptautinių krovinių gabenimo nuosavu kelių transportu organizavimas;
  • Nuolatinių ryšių su klientais palaikymas;
  • Įmonės vilkikų bei vairuotojų darbo kontrolė.

Reikalavimai darbuotojui

  • aukštesnysis arba aukštasis išsilavinimas;
  • sėkmingo vadybinio darbo patirtis (transporto srityje privalumas);
  • anglų ir rusų kalba būtina;
  • derybiniai įgūdžiai, komunikabilumas, gebėjimas dirbti komandoje;
  • vidinė motyvacija, iniciatyvumas, atsakingumas.

Įmonė siūlo

  • darbą perspektyvioje ir sparčiai augančioje įmonėje;
  • konkurencingą atlyginimą;
  • puikias darbo sąlygas;
  • profesinio tobulėjimo bei karjeros galimybes;
  • motyvuotą profesionalų komandą, siekiančią tik aukščiausių rezultatų.

Atlyginimas

1300-2300 €/mėn. į rankas

Veiklos sritis – tarptautiniai krovinių pervežimai. Gabename krovinius visais įmanomais būdais: sausumoje pervežame krovininiais automobiliais ir organizuojame krovinių pervežimą geležinkeliu, jūra.
informacija apie UAB „SOLOTRANSA“
1511 €
Vid. atlyginimas bruto
207
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1417 €
25% uždirba 1417-1567 €
25% uždirba 1567-1660 €
25% uždirba nuo 1660 €