Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
UAB „IVELINA“

Transporto vadybininkas (-ė)

1200-2600 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „IVELINA“

Darbo pobūdis

Tarptautinių pervežimų transporto maršrutų planavimas bei transporto judėjimo valdymas
Tolimųjų reisų vairuotojų darbo organizavimas ir jų darbo kontrolė
Transporto ir maršrutų dokumentų administravimas
Bendradarbiavimas su kolegomis ir vairuotojais, sprendžiant nesklandumus, kylančius krovinio transportavimo metu

Reikalavimai darbuotojui

  • patirtis transporto logistikos srityje
  • gebėjimas efektyviai organizuoti darbą ir operatyviai spręsti problemas
  • geros rusų ir anglų kalbos mokėjimas
  • komunikabilumas

Įmonė siūlo

MES SIŪLOME:
  • visas socialines garantijas,
  • nelaimingų atsitikimų draudimas,
Daugiau informacijos telefonu

Atlyginimas

1200-2600 €/mėn. į rankas

Perspektyvi ir nuolat auganti transporto įmonė.
Įmonė savo veiklą pradėjo 2012 m., Įmonės automobilių parką sudaro Scania Euro IV vilkikai su puspriekabėmis.
informacija apie UAB „IVELINA“
1723 €
Vid. atlyginimas bruto
(13% didesnis už LT vidurkį)
13
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2019 m.