Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
UAB „BALTIC LINE“

TRANSPORTO VADYBININKAS (-Ė)

2280-2500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Приймаємо українців
Vilnius - UAB „BALTIC LINE“

Darbo pobūdis

  • Tarptautinių pervežimų transporto maršrutų planavimas;
  • Transporto judėjimo kontrolė ir valdymas;
  • Vairuotojų darbo organizavimas ir kontrolė;
  • Bendradarbiavimas su kolegomis;
  • Dokumentų administravimas;
  • Operatyvus iškilusių problemų sprendimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas;
  • Darbo patirtis transporto srityje;
  • Geros rusų ir anglų kalbų žinios;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Sugebėjimas dirbti komandoje;
  • Orientaciją į rezultatą.

Mes esame - perspektyvi, šiuolaikiška įmonė, turinti plėtros ir augimo viziją per 5 metus užaugti 10 kartų ir Tau siūlome:
  • Patogią, šiuolaikiškai įrengtą darbo vietą;
  • Naujo darbuotojo sklandžią adaptaciją kurią užtikrina asmeninis mentorius;
  • Profesinio tobulėjimo ir karjeros galimybes;
  • Galimybę ugdyti savo kompetenciją ir įgūdžius vidiniuose ir išoriniuose mokymuose;
  • Galimybę prisidėti prie organizacijos vystymo;
  • Konkurencingą atlyginimą, DU+bonusus;
  • Galimybė pasireikšti, kad būtum išgirstas ir tinkamai įvertintas už iniciatyvas;
  • Draugišką kolektyvą su ilgametėmis tradicijomis ir smagiais renginiais.

Mes žinome, kad darbas mūsų įmonėje nebus rutina, o taps svajonių darbu!

Atlyginimas

2280-2500 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB „BALTIC LINE“ – tai tarptautinių krovinių gabenimo ir ekspedijavimo kompanija, teikianti aukštos kokybės transporto paslaugas. Profesionalus darbas ir inovaciniai sprendimai mums leidžia sėkmingai vystyti savo veiklą Lietuvoje, Baltijos šalyse bei vakarų Europoje.

Jeigu Jus esate sąžiningas, veržlus, komunikabilus, norintis augti ir tobulėti bei nebijantis iššūkių – mes mielai kviečiame Jus prisijungti prie mūsų komandos.
informacija apie UAB „BALTIC LINE“
2072 €
Vid. atlyginimas bruto
(36% didesnis už LT vidurkį)
115
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1542 €
25% uždirba 1542-1589 €
25% uždirba 1589-2104 €
25% uždirba nuo 2104 €