Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „ROSTOCK Logistics“

Transporto vadybininkas (LIETUVOS RINKA)

Nuo 700 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - UAB „ROSTOCK Logistics“

Darbo pobūdis

Dalinių ir pilnų krovinių gabenimo maršrutų planavimas po LT.
Vairuotojų darbo planavimas, organizavimas ir kontrolė.
Naujų klientų paieška ir ryšių su esamais palaikymas.
Bendravimas su vairuotojais ir operatyvus iškilusių problemų sprendimas krovinių gabenimo metu.

Reikalavimai

Patirtis dirbant transporto vadybininku arba atliekant praktika.
Stipri orientacija į rezultatą, organizuotumas, noras dirbti ir tobulėti profesinėje srityje.
Gebėjimas dirbti komandoje, atsakingumas
puikūs kompiuterinio raštingumo įgūdžiai.
Anglų/rusų kalbos žinios – privalumas.

Mes jums siūlome

Įdomų ir aktyvų darbą, draugišką atmosferą jaunatviškoje savo srities profesionalų komandoje.
Fiksuotą atlyginimą bei motyvuojančią atlygio sistemą, priklausančią nuo darbo rezultatų.

Atlyginimas

Nuo 700 €/mėn. į rankas

ROSTOCK Logistics UAB - transporto kompanija, kuri specializuojasi dalinių ir pilnų krovinių pervežimuose Lietuvoje.
informacija apie UAB „ROSTOCK Logistics“
716 €
Vid. atlyginimas bruto
13
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2019 m.