Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „Baltijos translogistika“

Transporto vadybininkas

1000-1500 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Baltijos translogistika“

Darbo pobūdis

Krovinių gabenimo organizavimas.
Darbas su esamais vežėjais/ekspeditoriais;
Naujų vežėjų/ekspeditorių paieška;
Bendravimas su krovinių siuntėjais;
Krovinių gabenimo eigos kontrolė;
Su krovinių pervežimu susijusios dokumentacijos administravimas;
Bendravimas su kolegomis ir partneriais sprendžiant nesklandumus, kylant darbo metu.

Reikalavimai

Bent vienerių metų sėkminga darbo patirtis logistikoje.
Tikimės, kad esate ambicinga asmenybė. Norinti vystyti ir plėsti savo galimybių ribas.
Esate puikūs derybininkas, orientuojatės į rezultatą, o iniciatyvumas yra Jūsų vizitine kortele.
Turite aukštąjį arba aukštesnįjį išsilavinimą;
Turite labai gerus rusų ir anglų kalbos įgūdžius;

Mes jums siūlome

Įdomų, atsakingą ir dinamišką darbą;
Geras darbo sąlygas, laiku mokamą, konkurencingą darbo užmokestį, bei visas socialines garantijas;
Profesinio augimo galimybę, bei galimybę vystyti geležinkelio paslaugų skyrių

Atlyginimas

1000-1500 €/mėn. į rankas
1000- 1500 į rankas, pirminis atlyginimas priklauso nuo kompetencijos. Toliau derybų klausimas.

informacija apie UAB „Baltijos translogistika“
2157 €
Vid. atlyginimas bruto
(42% didesnis už LT vidurkį)
12
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2019 m.