Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
UAB „Kautra Cargo“

Transporto vadybininkė (-as) (Anglų k./Vok. k. - Rusų k.)

Nuo 1052 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Kaunas - UAB „Kautra Cargo“

Darbo pobūdis

Plečiančiai savo veiklą UAB "Kautra Cargo" ieško naujo komandos nario (-ės).
Darbo pobūdis:
  • Krovinių gabenimo kontrolė nuo užsakymo gavimo iki krovinio pristatymo užsakovui;
  • Ryšių su esamais vairuotojais palaikymas;
  • Maršruto sudarymas;
  • Vairuotojų darbo laiko stebėjimas;
  • Privalumas - užsakymų paieškos NĖRA.

Reikalavimai darbuotojui

  • Iniciatyvumas, atsakingumas, greita orientacija;
  • Geras RUSŲ ir ANGLŲ/VOKIEČIŲ kalbų mokėjimas;
  • Darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Patirtis šioje srityje - BŪTINA.

Įmonė siūlo

  • Darbą stabiliai dirbančioje ir augančioje įmonėje;
  • Laiku mokamą, patrauklų darbo užmokestį;
  • Saviraiškos galimybės;
  • Draugišką kolektyvą.

Atlyginimas

Nuo 1052 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Atlygis priklauso nuo turimos patirties

Lietuvos nacionalinei vežėjų automobiliais asociacijai "LINAVA" priklausanti UAB „Kautra Cargo“ transporto veiklą pradėjo 2011 metais. Transporto parką sudaro septyniasdešimt keturi EURO 6 klasės MAN, VOLVO vilkikų su puspriekabėmis KRONE ir SCHMITZ. Galime pasiūlyti tentines, mega puspriekabes.

Mes gabename pilnus, dalinius ir ADR krovinius. Pagrindinės mūsų veiklos šalys: Vokietija, Belgija, Olandija, Liuksemburgas, Prancūzija, Austrija, Italija, Ispanija, Čekija, Slovakija ir kitos.
informacija apie UAB „Kautra Cargo“
1680 €
Vid. atlyginimas bruto
(10% didesnis už LT vidurkį)
264
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1402 €
25% uždirba 1402-1419 €
25% uždirba 1419-1496 €
25% uždirba nuo 1496 €