UAB Railana Multimodal

Transporto Vadybininkė (-as) Geležinkeliais ir Autotransportu

800-2500 €/mėn. Į rankas
Приймаємо українців
Vilnius - UAB Railana Multimodal

Darbo pobūdis

Ieškome aktyvaus transporto ir logistikos specialisto (-ės) ekspedijuoti įmones krovinius, bei kruopščiai ir atsižvelgiant į detales administruoti dokumentus, susijusius su tarptautinių pervežimų organizavimu/kontroliuoti krovinių judejimą geležinkelių, bei autotransportu ES ir NVS šalyse.

Мы ищем инициативного специалиста в области транспорта и логистики для экспедирования грузов компании, а также для тщательного и детального ведения документооборота, связанного с организацией международных перевозок/контроля движения грузов железнодорожным и автомобильным транспортом в странах ЕС и СНГ.

Reikalavimai darbuotojui

Bent 1-2 metų panašaus darbo patirtis geležinkeliuose arba auto pervežimuose būtų labai didelis privalumas;
Orientacija į rezultatą, iniciatyvumas, reiklumas sau ir kitiems;
Sugebėjimas operatyviai spręsti iškylančias logistines problemas;
Būtinos rusų kalbos žinios C1;
Kitų kalbų mokėjimas didelis privalumas;
Aktyvumas, noras savarankiškai gilinti žinias.

Как минимум 1-2 года аналогичного опыта работы на железной дороге или автоперевозках будут очень сильным преимуществом;
Ориентирован на результат, инициативен, требователен к себе и другим;
Способность оперативно решать логистические проблемы по мере их возникновения;
Знание русского языка C1.
Знание других языков является большим преимуществом;
Инициативность, готовность самостоятельно развивать знания.

Įmonė siūlo

Draugiškas kolektyvas;
Darbo priemones, reikalingas kokybiškam darbui atlikti;
Darbo specifikos apmokymus įmonėje, tobulėjimo galimybes;
Darbo užmokestis aptariamas individualiai (konkurencingas);
3 mėnesiu bandomasis periodas.

Дружный коллектив;
Инструменты, необходимые для качественного выполнения работы;
Внутрифирменное обучение специфике работы, возможности развития;
Заработная плата обсуждается индивидуально (конкурентоспособная);
Испытательный срок 3 месяца.

Įmonė siūlo

Kiti privalumai

Telefonas asmeniniam naudojimui Nuolaidos įmonės produkcijai/paslaugoms Reguliarūs mokymai

Atlyginimas

800-2500 €/mėn. į rankas

Railana Multimodal UAB – Lietuviško kapitalo bendrovė, teikianti logistikos – ekspedicijos paslaugas. Įmonė priklauso tarptautiniam holdingui kuris jau beveik 15 metų sėkmingai dirba tiek Lietuvos tiek užsienio rinkose. Pagrindinis mūsų tikslas - ilgalaikis bendradarbiavimas su klientais ir kokybiškas poreikių tenkinimas.
informacija apie UAB Railana Multimodal
2692 €
Vid. atlyginimas bruto
(77% didesnis už LT vidurkį)
6
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2021 m.