Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
AB „Vakarų laivų gamykla“

Traukinių derintojas

800 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - AB „Vakarų laivų gamykla“

Darbo pobūdis

Jums patikėsime atlikti priskirto lokomotyvo manevrinius darbus, prikabinti ir atkabinti vagonus, tikrinti stabdžius, pasirašyti ant žiniaraščių priimant - perduodant vagonus.

Manome, kad Jums geriausiai sektųsi, jei Jūs:

Manome Jums sektųsi jei turite profesinį arba vidurinį išsilavinimą. Privalumas būtų jei esate įgijęs - traukinių derintojo kvalifikaciją arba turite pažymėjimą tiesiogiai dirbant su geležinkelio eismu. Jei neturite - siunčiame į kursus.
Jums svarbi atsakomybė, savarankiškumas bei greitas darbo organizavimas; turite gerą regėjimą ir greitą reakciją; būdingas pastabumas, tvarkingumas ir sąžiningumas.

Mes jums siūlome

Komandinį ir pamainį darbą - 4 dirbamos, 3 poilsio dienos, naktinės pamainos, darbas lauko sąlygomis. Susisieksime su pasirinktais kandidatais.

Atlyginimas

800 €/mėn. į rankas
AB „Vakarų laivų gamykla“

AB „Vakarų laivų gamykla“

AB „Vakarų laivų gamykla“ įmonių grupė yra viena didžiausių inžinerinės pramonės įmonių Lietuvoje, kuri vienija 18 įvairios specializacijos įmonių. Įmonių grupės pagrindinės veiklos yra laivų statyba, laivų remontas ir modernizavimas, uosto krovos darbai bei sandėlių nuoma, metalo konstrukcijų gamyba, metalo apdirbimas ir cinkavimo paslaugos, techninio tiekimo bei transporto paslaugos.
Ilgametės patirties, daugiau kaip 1900 aukštos kvalifikacijos darbuotojų, palankios infrastruktūros ir inovatyvios įrangos dėka, AB „Vakarų laivų gamykla“ grupės įmonės teikia aukštos kokybės paslaugas, sutartais terminais bei už konkurencingą kainą.
informacija apie AB „Vakarų laivų gamykla“
2253 €
Vid. atlyginimas bruto
(75% didesnis už LT vidurkį)
130
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1018 €
25% uždirba 1018-1400 €
25% uždirba 1400-2550 €
25% uždirba nuo 2550 €