Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB "Kotryna"
Daugiau apie įmonę »

TURINIO ADMINISTRAVIMO SPECIALISTAS (-Ė)

Vilnius - UAB "Kotryna"

Darbo pobūdis

Ieškome naujo nario - turinio administravimo specialisto(-ės) ir kviečiame Jus prisijungti prie mūsų didelės komandos!
Jūs būsite atsakingas ( -a) už didelės internetinės parduotuvės Baltijos šalyse prekių informacijos formavimą ir administravimą.
Jūs:
  • administruosite ir koordinuosite parduotuvėje pateikiamą informaciją apie prekes;
  • kursite aprašymus, juos vertinsite ir redaguosite;
  • rinksite ir įkelsite nuotraukas, video ir kitą medžiagą, kokybiškai pristatančią prekę;
  • turinį optimizuosite pagal SEO standartus.

Reikalavimai

Mes tikimės, kad Jūs:
  • turite aukštąjį išsilavinimą, pageidautina filologijos;
  • pasižymite kompiuteriniu raštingumu;
  • gerai valdote lietuvių ir anglų kalbas, rusų kalba – privalumas;
  • turite darbo patirties su prekių informacija ar SEO - privalumas;
  • esate organizuotas;
  • vertinate atsakingumą.

Mes jums siūlome

  • darbą tarptautinėje kompanijoje;
  • draugišką kolektyvą ir geras darbo sąlygas;
  • karjeros galimybes;
  • specialias nuolaidas darbuotojams įmonės parduotuvėse.

„Kotryna Group“ - tai įmonių grupė, atstovaujanti tiek didžiausius prekių vaikams gamintojus, tiek ir žinomiausius prekių ženklus vaikams Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Įmonių grupei priklauso didžiausias Baltijos šalyse vaikiškų prekių parduotuvių tinklas, kurį sudaro tokie vardai, kaip „KidzOne”, „Kotryna”, „LEGO”, „Baby City", „Žaislų planeta", „OVS Kids“, "Mothercare“.
Plačiau apie įmonėje vykdomą asmens duomenų politiką
Informacija apie UAB "Kotryna"
1108 €
Vid. atlyginimas bruto
(24% didesnis už LT vidurkį)
427
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2016 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 711 €
25% uždirba 711-823 €
25% uždirba 823-1031 €
25% uždirba nuo 1031 €
Vadovas: Valdas Nanartavičius