Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „Virtuvės technika“

Turinio kūrėjas

900-1100 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Virtuvės technika“

Darbo pobūdis

Esame prekybos įmonė, vystanti 4 skirtingus prekės ženklus – 4 skirtingų koncepcijų interjero salonus Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Atstovaujame visame pasaulyje žinomus, vienus didžiausių bei itin prabangų asortimentą siūlančius baldų, virtuvės baldų, namų aksesuarų gamintojus. Šiuo metu ieškome pastiprinimo – kūrybingo, iniciatyvaus bei atsakingo kolegos (-ės).

Mūsų darbe rutinos mažai – kasdien kyla naujų iššūkių, atsiranda vis naujų užduočių, tačiau pagrindiniai darbai, kuriems ieškome dar vienų rankų, yra socialinių tinklų priežiūra (nuo strategijos ruošimo iki turinio kūrimo bei darbo su nuomonės formuotojais), svetainių priežiūra, maketavimas, įvairių tekstų rašymas.

Reikalavimai

TIKIMĖS, KAD:
  • Turi bent 1-2 metų darbo su socialiniais tinklais patirtį: išmanai Facebook, Instagram, LinkedIn, Pinterest platformų veikimo principus, domiesi naujovėmis, kūrei turinį prekės ženklams, dirbai su reklama.
  • Gali kurti vizualų turinį – maketuoti. Gebėjimas fotografuoti – privalumas.
  • Sklandžiai ir įtraukiančiai rašai ne tik lietuvių, bet ir anglų kalbomis.
  • Puikiai valdai savo laiką, esi atsakingas (-a), savarankiškas (-a), organizuotas (-a), gebi dirbti su keliais prekių ženklais vienu metu.
  • Interjeras, architektūra, namų dekoras – tai tave dominančios temos. Lengvai randi reikalingą informaciją internete ir ją gebi įtraukiančiai pateikti.
  • Turi SEO žinių, esi dirbęs (-usi) su Wordpress platforma (privalumai).

Mes jums siūlome

Siūlomas atlyginimas (neto): 900 - 1100 EUR
Jei sudominome, savo CV, trumpą prisistatymą bei darbų, kuriais didžiuojatės, pavyzdžius siųskite iki sausio 24 d. paštu

Atlyginimas

900-1100 €/mėn. į rankas

UAB „Virtuvės technika“ - mažmeninės prekybos įmonė, siūlanti virtuvės baldus bei buitinę techniką, prabangius, aukštos kokybės baldus ir namų aksesuarus.

Vystome ISTO bei ARTable by ISTO prekės ženklus. Didžiuojamės ISTO interjero namuose Vilniuje ir Klaipėdoje siūlydami išskirtinį, visame pasaulyje žinomų gamintojų baldų ir namų aksesuarų asortimentą.

ARTable by ISTO salonuose siūlome kruopščiai atrinktus porceliano, krištolo, sidabro gaminius bei namų kvapus.

NOLTE KÜCHEN ir INHAUS salonuose prekiaujame vokiškais virtuvės baldais bei buitine technika.
informacija apie UAB „Virtuvės technika“
2449 €
Vid. atlyginimas bruto
(61% didesnis už LT vidurkį)
23
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2019 m.