Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „Ryterna modul“

ŪKIO DALIES VADOVAS (-Ė)

2000-2500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Kaunas, Kėdainiai - UAB „Ryterna modul“

Darbo pobūdis

  • Dviejų įmonės padalinių (Kauno bei Josvainių) patalpų
ir teritorijų priežiūra, remonto darbų organizavimas;
  • Pavaldžių darbuotojų kuravimas;
  • Įmonės automobilių ir autokrautuvų ūkio priežiūra,
remontas;
  • Darbų saugos priežiūra;
  • Darbo rūbų pirkimų organizavimas, išdavimas;
  • Aplinkosaugos priežiūra ir vykdymas;
  • Gamybinių atliekų išvežimo organizavimas, susijusių
ataskaitų rengimas;
  • Gaisrinės saugos vykdymas, priežiūra.

Reikalavimai

  • Auštasis/aukštesnysis inžinerinis/techninis
išsilavinimas;
  • Patirtis pastatų ūkio valdymo, priežiūros srityje;
  • LR teisės aktų, reglamentuojančių darbų saugą ir
sveikatą, išmanymas;
  • Atsakingas požiūris į darbą, reiklumas;
  • Darbo organizavimo, planavimo įgūdžiai;
  • Puikus kompiuterinis raštingumas;
  • Darbų saugos specialisto / darbų saugos pažymėjimas
atstovauti darbdavį;
  • Priešgaisrinės saugos pažymėjimas;
  • Sveikatos žinių ir įgūdžių atestavimo pažymėjimas;
  • Kėlimo įrenginių priežiūros meistro pažymėjimas būtų
privalumas.

Mes jums siūlome

  • Įdomų, kupiną iššūkių, nemonotonišką darbą, 27-us
metus sėkmingai veikiančioje įmonių grupėje;
  • Galimybę tobulėti dirbant nuolat augančioje bei klientų
vertinamoje, vienoje didžiausių Lietuvoje modulinių
pastatų, konteinerių ir mobilių statinių gamykloje;
  • Visas darbui reikalingas priemones;
  • Metinius priedus atsižvelgiant į įmonės rezultatus;
  • Pozityvią darbo aplinką, stabilumą;
  • Kolektyvinius renginius.

Įmonės aprašymas

Mes esame modulinių pastatų, konteinerių ir mobiliųjų statinių specialistai. Mūsų komandoje dirba 230+ darbuotojų, kurių patirtis verslo, projektavimo, gamybos bei pardavimų srityse leidžia pasiūlyti klientams jų lūkesčius atitinkančius sprendimus. Nuolat didiname gamybos apimtis, diegiame naujoves bei keliame kvalifikaciją.

Pateikdamas savo gyvenimo aprašymą (CV) ir/ar motyvacinį laišką, kandidatas išreiškia savo sutikimą dėl jo gyvenimo aprašyme (CV) ir/ar motyvaciniame laiške pateiktų asmens duomenų tvarkymo UAB „Ryterna modul“, įm.k. buveinės adresas Agronomijos g. 45, Kaunas (toliau – Bendrovė) vidaus administravimo (personalo valdymo, raštvedybos tvarkymo) ir jo kandidatūros į Bendrovės turimas darbo vietas įvertinimo tikslais.

Atlyginimas

2000-2500 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB RYTERNA MODUL specializuojasi modulinių pastatų, konteinerių ir mobiliųjų statinių gamyboje.
informacija apie UAB „Ryterna modul“
1569 €
Vid. atlyginimas bruto
(3% didesnis už LT vidurkį)
246
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1255 €
25% uždirba 1255-1491 €
25% uždirba 1491-1803 €
25% uždirba nuo 1803 €