Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
UAB „ELDK“

Ūkio dalies vadybininkas (-ė)

Nuo 1000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „ELDK“

Darbo pobūdis

Sklandus klinikos padalinių veiklos užtikrinimas;
Nekilnojamo ir kilnojamo turto priežiūra / operatyvus remontas;
Ūkio dalies priežiūra ir aprūpinimas;
Prekių likučių monitoringas ir prekių užsakymas;
Prekių priėmimas, sandėliavimas;
Bendradarbiavimas su partneriais;
Muitinės procedūrų tvarkymas.

Reikalavimai darbuotojui

Puikūs klientų aptarnavimo, komunikaciniai įgūdžiai, etiketo išmanymas;
Geri darbo laiko planavimo įgūdžiai, gebėjimas greitai reaguoti stresinėse situacijose, strateginis mąstmas;
Kruopštumas ir atidumas detalėms, atsakingumas;
Gebėjimas dirbti individualiai ir komandoje;
Paslaugumas, punktualumas, pozityvumas.
Būtina 3 metų patirtis analogiškoje pozicijoje;
Rusų, anglų kalbų mokėjimas - privalumas.

Įmonė siūlo

Nuolatinį, įdomų ir atsakingą darbą;
Konkurencingą darbo užmokestį, automobilį;
Galimybę įgyvendinti kūrybinius sumanymus ir inicijuoti naujoves;
Puikias darbo sąlygas, progresyvią kompaniją, šiuolaikišką aplinką.

Atlyginimas

Nuo 1000 €/mėn. į rankas
Papildomi priedai nuo pasiektų rezultatų
UAB „ELDK“

UAB „ELDK“

Lazerinės dermatologijos klinikose Era Esthetic Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Rygoje ir Frankfurte - teikiamos estetinės, lazerinės, chirurginės dermatologijos, medicinos ir kosmetologijos paslaugos, bei rekomenduojami odos priežiūros produktai. Odos ligų diagnostika ir gydymas atliekami pažangiomis, „auksiniais standartais“ nuominuojamomis lazerinėmis technologijomis. Dešimties metų sėkmingos veiklos laikotarpiu įgyvendinome daugybę ambicingų tikslų ir siekių.
informacija apie UAB „ELDK“
3448 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
112
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1662 €
25% uždirba 1662-2548 €
25% uždirba 2548-4433 €
25% uždirba nuo 4433 €