Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
ADAMPOLIS GROUP

ŪKVEDYS(-Ė) NAUJAME VILNIAUS AUTOCENTRE (2 mėn. laikotarpiui)

642 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Vilnius - ADAMPOLIS GROUP

Darbo pobūdis:

  • Serviso patalpų priežiūros organizavimas ir vykdymas.

Terminuota darbo sutartis 2 mėnesiams, 0,5 etato, darbo laiką galima derinti.

Reikalavimai:

  • Atsakingumas, sąžiningumas, punktualumas, pareigingumas;
  • Ūkvedžio darbo patirtis - privalumas.

Mes Jums siūlome:

  • Draugišką atmosferą darbe ir profesionalų kolektyvą;
  • Visas darbui reikalingas priemones;
  • Laiku mokamą atlyginimą bei visas socialines garantijas.

Atlyginimas

642 €/mėn. neatskaičius mokesčių
strongest_in_lithuania

ADAMPOLIS – viena didžiausių komercinio transporto prekybos bendrovių Lietuvoje, įgaliotasis MAN Truck & Bus SE importuotojas šalyje.

informacija apie ADAMPOLIS GROUP
3326 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
128
Darbuotojų skaičius
50-100 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2355 €
25% uždirba 2355-3022 €
25% uždirba 3022-3969 €
25% uždirba nuo 3969 €