Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
MB „Filmai ir kvapai“

Ūkvedys - sandėlininkas - vairuotojas

600-900 €/mėn. Į rankas
Kaunas - MB „Filmai ir kvapai“

Darbo pobūdis

Natūralios kosmetikos gamybos įmonė aromáma ieško pagalbinio darbuotojo - vairuotojo - sandėlininko viename asmenyje. Kolektyvas moteriškas, tad reikalingos stiprios rankos ir įžvalgus, ūkiškas protas.
Ką reikės daryti? Nuvažiuoti, paimti, atvežti, nuvežti, padėti, pastumti, surinkti, išardyti, sumeistrauti, pakelti, sudėti, sutvarkyti, pataisyti ir t.t.
Trumpai: mums reikalingas ŪKVEDYS. Išmanus, organizuotas, komunikabilus ir stiprus.
Pagrinde darbas gamybinėje įmonėje Kaune, kartais reikės važiuoti į filialus Vilniuje ir Šiauliuose.

Mūsų svajonių darbuotojas:

Kaip mes įsivaizduojame savo pagalbininką?
👉Fiziškai stiprus ir energingas. Darbe tikrai reikės nešioti dėžes, ridenti statines, krauti paletes ir pan.
👉Mėgstantis meistrauti. Gamybinės įmonės ūkyje vis kažko prisireikia.
👉Linksmas, optimistiškas ir neprarandantis geros nuotaikos!
👉Turi B kategorijos vairuotojo pažymėjimą (automobilį turime!)
👉Sąžiningas, punktualus, be žalingų įpročių, tvarkingas;

Ką mes siūlome?

Ką mes siūlome?
👉Darbą pilnu etatu, d.d. 9-18val., KAUNE. Kartais reikės dirbti ir savaitgaliais;
👉Linksmą ir draugišką kolektyvą;
👉Nuolaidą visai aromáma gaminamai produkcijai;
👉Visas socialines garantijas ir 600 - 800€ atlyginimą į rankas (su galimybe gauti priedus!);

Atlyginimas

600-900 €/mėn. į rankas
MB „Filmai ir kvapai“

MB „Filmai ir kvapai“

MB "Filmai ir kvapai" - šeimos įkurta įmonė, valdo prekės ženklą aromáma ir gamina aukštos kokybės aromaterapinę kosmetiką visai šeimai. Visos produktų receptūros sukurtos Lietuvoje, mylinčios mamos ir ilgametės aromaterapijos praktikės Giedrės Veličkienės. Produkcija gaminama rankomis, privačioje laboratorijoje Kaune, kurioje įdiegta "Gerosios gamybos praktikos" sistema.

aromáma linijoje šiuo metu yra daugiau, kaip 80 skirtingų gaminių, tarp jų - ekologiški eteriniai ir augaliniai aliejai, hidrolatai, aromaterapiniai mišiniai ir kosmetika su eteriniais aliejais veido, kūno odos priežiūrai, masažui, plaukų priežiūros priemonės, tarp jų ir "Rinkis prekę Lietuvišką 2019" aukso medaliu apdovanota aliejinė, stiprinamoji plaukų kaukė "Nuostabioji Rozmari", bei "Rinkis prekę Lietuvišką 2020" aukso medalio laimėtojas "Deivių rankų kremas". Asortimente taip pat rasite aromaterapinių žvakių, levandų pagalvėlių, nepaprastai aromatingų džiovintų levandų puokštelių iš Provanso, rankų darbo, medinių dėžučių eteriniams aliejams. Geriausiai klientams žinomas ir labiausiai perkamas linijos produktas - aromaterapinis mišinys nosies priežiūrai "Baubukas".

aromáma taip pat yra vienas didžiausių Lietuvoje eterinių aliejų garintuvų importuotojų ir tiekėjų.

aromáma aktyviai veikia socialiniuose tinkluose - 2021 metų sausio mėnesį aromáma sekėjų Facebook tinkle buvo daugiau nei 80 tūkst. Įmonė garsėja aukšto lygio reklamomis ir nuoširdžiu, asmenišku, šviečiamojo pobūdžio turiniu ir marketingu. Beveik pusę įmonės apyvartos sudaro elektroninė prekyba, tad įmonėje veikia labai aktyvi online konsultavimo sistema, kur, tikimasi, gyvai dirbančio specialisto atsakymus netrukus bus galima gauti 24/7. Užduoti rūpimus klausimus aromaterapijos,šeimos sveikatingumo temomis ir sulaukti atsakymo, galite aromáma Facebook paskyroje.

aromáma daug dėmesio skiria savo darbuotojų gerovei, sudaro puikias sąlygas įmonėje dirbti tėvams, auginantiems mažamečius vaikus.

aromáma vadovai, Giedrė ir Remigijus Veličkai pasirinko netradicinę darbuotojų motyvavimo priemonę: už pasiektus metinius rezultatus aktyviausi darbuotojai keliauja į edukacines keliones užsienyje. 2020 metais 8 įmonės darbuotojų keliavo į Provansą, kur susipažino su levandų eterinio aliejaus gamyba, žaliavos augyviete bei lankėsi tiekėjų ūkiuose. Įspūdžiais iš kelionės sudėti į filmą "aromáma Provanse":

aromáma aktyviai vykdo socialinius projektus. Vienas sėkmingiausių ir daugiausiai susidomėjimo sulaukęs projektas "Mama keičia rolę!, skirtas moterims, grįžtančioms į darbo rinką po motinystės atostogų. Kasmet aromáma remia anksčiau laiko gimusius naujagimius ir jų tėvelius projekte "Padedu augti", socialiai remtinas šeimas projekte "Pasveikink jūrą Palangoje!" ir daugybę renginių, skirtų visai šeimai.

2019 metai išsikeltas ambicingas tikslas būti kiekvienuose namuose paskatino dovanoti aromaterapinių priemonių rinkinį kiekvienam Lietuvos gimdymo namuose gimstančiam naujagimiui. Per 2019 metus šiam tikslui aromáma skyrė daugiau nei 25 tūkst. dovanėlių!

2020 metų aromáma šūkį "Būk, kuo nori būti!" iliustravo pokyčių projektas "Rita, būk kuo nori būti!", kurio metu viena įmonės darbuotojų pasiryžo pakeisti savo gyvenimo būdą, tam, kad sumažinti savo kūno svorį ir pagerinti sveikatos būklę. Per 10 mėnesių, aromáma samdomų specialistų pagalba ir Ritos užsispyrimo dėka pavyko atsikratyti daugiau nei 40kg! Ritos pokyčių video dienoraštį galite stebėti aromáma Facebook paskyroje:

2020 metais aromáma sukūrė kvepiantį edukacinį spektaklį visai šeimai "ApČi", kuriame klientai atpažįsta savo mylimus aromáma personažus bei visada aktualią sveikatingumo temą. Šis nekomercinis projektas - pridėtinė vertė ir aromáma kūrėjų dovana mylimiems klientams ir jų vaikams. Spektaklis rodomas visoje Lietuvoje!

Taip pat aromáma vykdo aktyvią šviečiamąją veiklą visoje šalyje ir už jos ribų. Per metus įvyksta maždaug 50 seminarų apie aromaterapiją, šeimos sveikatingumą, peršalimo ligų profilaktiką, grūdinimą, moteriškumą ir t.t. Lietuvos miestuose ir miesteliuose, bei šalyse, kur gyvena daugiausiai Lietuvių (Jungtinė Karalystė, Airija, Norvegija, Danija ir t.t.)

Įmonė vykdo nemokamas edukacijas darželiams ir mokykloms, kurių metu vaikai susipažįsta su aromaterapija ir kosmetikos gamybos veikla. aromáma padalinyje Kaune organizuojami vaikų gimtadieniai, mergvakariai, "baby shower" vakarėliai ir kiti kvepiantys renginiai.

Šiandien aromáma gaminių galima įsigyti internetu , , , firminėse parduotuvėse Vilniuje (Savanorių pr. 56) ir "Ogmios mieste", Kaune (K.Baršausko g. 83) ir PLC "Mega", Šiauliuose (Vilniaus g. 237) bei dar daugiau nei dvidešimtyje mažmeninės prekybos vietų visoje šalyje ir už jos ribų.
informacija apie MB „Filmai ir kvapai“
1588 €
Vid. atlyginimas bruto
(4% didesnis už LT vidurkį)
51
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 881 €
25% uždirba 881-1304 €
25% uždirba 1304-2222 €
25% uždirba nuo 2222 €