UAB "ZET technologijos"
Daugiau apie įmonę »

UX / UI dizaineris (-ė)

Vilnius - UAB "ZET technologijos"

Darbo pobūdis

Ieškome žmogaus nebijančio drąsių sprendimų.

Žmogus, prisijungęs prie mūsų komandos, kartu su UX specialistu ir verslo analitiku kurtų web/app dizaino sprendimus.

Ieškome dizainerio, kuris sugeba argumentuoti sprendimus ir apginti savo idėjas, domisi naujausiomis tendencijomis, UX tyrimais.

Reikalavimai

Darbų portfolio;
Geras Sketch/Photoshop programos mokėjimas;
Domėjimasis Digital Design tendencijomis;
Domėjimasis UX tyrimais;
Gebėjimas dirbti komandoje su programuotojais ieškant optimalaus sprendimo abiems pusėms;
Gebėjimas argumentuoti bei apginti savo sprendimą;

Mes jums siūlome

Stambius, įvairius ir įdomius projektus. Iššūkių netrūks;
Nebūsi vienas, tau visada padės Head of Design;
Jokios komunikacijos su klientu. Tam yra projektų vadovas;
Darbą draugiškoje, motyvuotoje bei atsakingoje komandoje;
Visas efektyviam ir maloniam darbui reikalingas priemones;

UAB ZET technologijos veiklą vykdo nuo 2001 metų. Įmonė teikia paslaugas didžiausiems Lietuvos klientams, taip pat dirbame Baltarusijos rinkoje. Pagrindinė UAB “ZET technologijos“ veiklos kryptis – internetinių sprendimų verslui kūrimas, internetinių svetainių ir portalų kūrimas, elektroninės komercijos sprendimų kūrimas, internetinių verslo valdymo sistemų kūrimas, konsultacijos išnaudojant intenetinę erdvę verslo efektyvumui gerinti, internetinių projektų palaikymas ir aptarnavimas.
Informacija apie UAB "ZET technologijos"
1298 €
Vid. atlyginimas bruto
(45% didesnis už LT vidurkį)
34
Darbuotojų skaičius
0,5-1 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Rytis Tirevičius