UAB EUROVAISTINĖ

Užsakymų kontrolierė (-ius), Aukštieji Paneriai

655-1900 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Vilnius - UAB EUROVAISTINĖ

Darbo pobūdis

  • Supakuotų į dežutes pagal užsakymą produktų sutikrinimas kokybinis ir kiekybinis sutikrinimas ;
  • Užsakymų klaidų registravimas sistemoje ir jų pašalinimas;
  • Produktų pakavimas ir žymėjimas pagal nustatytą tvarką.

Reikalavimai

  • Atidumas, darbštumas, greitis;
  • Panašaus darbo patirtis būtų privalumas.

Mes jums siūlome

  • Laiku mokamą fiksuotą atlyginimą ir motyvacinius priedus, priklausančius nuo asmeninių darbo rezultatų;
  • Galimybę mokytis: apmokome neturinčios darbo patirties.

Kita informacija:

  • Darbo laikas: Preliminariai nuo 9:00 – 19:00 (dirbama pagal suminę darbo laiko apskaitą, grafikas priklausomai nuo planuojamų krūvių gali būti ankstinamas/vėlinamas).
  • Darbo vieta: Aukštieji Paneriai, V.A. Graičiūno g. 2A

Atlyginimas

655-1900 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Fiksuotas darbo užmokestis 654,89 €/mėn. neatskaičius mokesčių plius motyvaciniai priedai priklausomai nuo asmeninių rezultatų.

Esame moderni ir veikli įmonė, rinkos lyderė. Drąsiai diegiame naujoves, o didžiausiu atlygiu laikome klientų lojalumą ir pasitenkinimą.
Mūsų darbuotojus vienija bendras siekis – padėti žmonėms būti sveikais ir jaustis gerai, teikiant kokybiškas farmacines paslaugas. Jei ir Jums artimas šis siekis, kviečiame prisijungti prie mūsų gausios darbuotojų komandos.
Žiūrėti visus šios įmonės skelbimus (18)