Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „Šiauliai veža“

Užsakymų priėmėja (-as)

607-900 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Darbas namuose - UAB „Šiauliai veža“

Darbo pobūdis

Taksi užsakymų priėmimas ir atidavimas į užsakymų tinklą.

Reikalavimai

Darbas individualios veiklos pažymos pagrindais, darbas pamainomis arba laisvu grafiku, kompiuteris, internetas, bazinės kompiuterio žinios, malonus bendravimas, atsakingumas.

Mes jums siūlome

Šį darbą galima dirbti iš bet kurio Lietuvos miesto ar gyvenvietės, priimame ir asmenis, turinčius neįgalumą.

Atlyginimas

607-900 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB "Šiauliai veža" didžiausia Šiaulių mieste taksi įmonė.
informacija apie UAB „Šiauliai veža“
606 €
Vid. atlyginimas bruto
18
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Pajamos 2019 m.