Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB "GREITA SPAUDA"
Daugiau apie įmonę »

UŽSAKYMŲ PROJEKTAVIMO SKYRIAUS VADOVAS (-Ė)

Vilnius - UAB "GREITA SPAUDA"

Darbas GSP - tai

įdomi veikla kompanijoje, naudojančioje pažangiausias spaudos technologijas, jauna ir energinga komanda, patogios darbo sąlygos, ilgalaikės karjeros perspektyvos (nors ir pradėtumėt nuo terminuotos sutarties mūsų kolegės vaiko priežiūros atostogų metu), sąžininga finansinė ir nefinansinė motyvacija.
Jei Jums svarbi pagarba už Jūsų atliekamą darbą, pastangas ir atsidavimą, jei norite dirbti su vadovais, vertinančiais Jūsų nuomonę ir idėjas; o savarankiškas veiklos ir darbo laiko organizavimas- Jūsų lūkestis, tuomet verta pasikalbėti.

Ką veikia skyriaus vadovas?

deleguoja darbus 2 pavaldiniams, atsako už sąmatų paruošimą pagal klientų užsakymus; gamybos terminų suderinimą; produkto specifikacijų, techninės dokumentacijos sudarymą; montavimo instrukcijas; užsako spausdinimui ir kirtimui naudojamas formas; koordinuoja pavyzdžių gaminimo procesą; organizuoja pavyzdžių patikrą pagal sudarytą dokumentaciją; sudaro produkto komplektacijas; parenka pakuotės parametrus; talpina informaciją brėžinių duomenų bazėse ir gamybos valdymo sistemoje.
Tam tikrų funkcijų padėsime išmokti.

Sėkmingam darbui reikėtų:

Panašaus darbo patirties; žinių; gebėjimo savarankiškai planuoti ir organizuoti veiklą; profesionalaus bendravimo gebėjimų; loginio mąstymo ir tvirtos orientacijos į galutinį rezultatą.


Lauksime Jūsų gyvenimo aprašymo (CV) iki 2018 m. kovo 25 d. el. paštu.
Jūsų asmens duomenų konfidencialumą garantuojame.
Kviesime susitikti tik geriausiai mūsų lūkesčius atitinkančius kandidatus.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Su perspektyva didėti
UAB "GREITA SPAUDA"

UAB "GREITA SPAUDA"

UAB „Greita spauda“ – viena žinomiausių spaudos ir reklamos gamybos įmonių, savo veiklą vystanti daugiau nei dešimtmetį. Dėmesys kiekvieno kliento poreikiams, atsakingas požiūris, kokybė ir greitis – tai mūsų komandos bruožai. Siekiame viršyti savo klientų lūkesčius.
Daugiau apie kompaniją:

Vykdome įmonės plėtros planus, todėl kviečiame naują komandos narį šioms pareigoms:
Informacija apie UAB "GREITA SPAUDA"
1140 €
Vid. atlyginimas bruto
(27% didesnis už LT vidurkį)
51
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2016 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 682 €
25% uždirba 682-991 €
25% uždirba 991-1342 €
25% uždirba nuo 1342 €
Vadovas: Rapolas Danilevičius

Panašūs skelbimai: