Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „BALTO trader“

Užsakymų surinkėjas (-a) I-V nuo 8:00 iki 17:00

950 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Kaunas - UAB „BALTO trader“

Darbo pobūdis

  • Užsakymų surinkimas su skaneriu;
  • Naujai gautų knygų išrūšiavimas ir išdėliojimas;
  • Tvarkos sandėlyje palaikymas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Greita orientacija ir reakcija, atidumas ir kruopštumas;
  • Fizinė ištvermė;
  • Panašaus darbo patirtis - būtų privalumas;
  • Galimybė dirbti pilnu etatu visą darbo dieną.

Įmonė siūlo

  • Patogų darbo laiką darbo dienomis nuo I iki V nuo nuo 8:00 iki 17:00 (savaitgaliais nedirbame);
  • Nemokamą kavą, arbatą;
  • Visada laiku mokamą atlyginimą;
  • Neterminuotą darbo sutartį;
  • Darbo vietą adresu – Brastos g. 13, Kaunas (Vilijampolė).

Atlyginimas

950 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Didžiausią internetinį e-knygyną Knygos.lt valdanti bendrovė BALTO trader yra BALTO įmonių grupės dalis. BALTO trader plėtoja e-komercijos, sandėliavimo sistemų projektus, BALTO print spaudos efektyvumo sistemas, valdo tarptautinį asmeninių fotoknygų verslą ZOOMBOOK bei vysto personalizuotų vaikiškų knygelių platformą NAMEE.

Mūsų komanda - ambicingi, moderniai ir pozityviai mąstantys savo srities profesionalai. Mums kiekvienos dienos iššūkiai - nuolatinis tobulinimosi procesas. Ieškodami sprendimų, kasdien naudojame naujas ir inovatyvias technologijas. Kviečiame tave jungtis prie veržlios, kūrybiškos kompanijos.
informacija apie UAB „BALTO trader“
2157 €
Vid. atlyginimas bruto
(42% didesnis už LT vidurkį)
62
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 975 €
25% uždirba 975-1460 €
25% uždirba 1460-2982 €
25% uždirba nuo 2982 €