Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
UAB „KURYBA“

Užsakymų valdymo vadybininkas

800-1000 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „KURYBA“

Darbo pobūdis

Sąskaitų-faktūrų išrašymas;
Prekių pajamavimas;
Užsakymų (iš vadybininkų, tiesiogiai iš pirkėjų, iš internetinių platformų, iš elektroninių parduotuvių ir t.t.) priėmimas, apdorojimas bei vykdymas;
Siuntų duomenų suvedimas į siuntų pristatymo tarnybų sistemas;
Transporto važtaraščių (iVAZ) pateikimas VMI.
Darbas pilnu etatu, darbo dienomis 8-17h. su vienos valandos pietų pertrauka.

Reikalavimai darbuotojui

Atsakingumas, kruopštumas ir atidumas detalėms;
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
PRIVALUMAI:
Buhalterijos, finansų ar ekonomikos išsilavinimas;
Darbo patirtis su apskaitos programa RIVILĖ;
Bent vienerių metų patirtis apskaitininko pozicijoje.

Įmonė siūlo

Įdomų ir dinamišką darbą;
Galimybę pažinti darbą su profesionalia kosmetika užkulisius;
Darbuotojo nuolaida prekėms įsigyti;
Darbą su vadovu, kuris geba išklausyti jūsų pasiūlymus bei prašymus.

Atlyginimas

800-1000 €/mėn. į rankas
Darbo užmokestis išbandymo laikotarpiu yra 800 eur. Po sėkmingo išbandymo laikotarpio darbo užmokestis augs, pagal atskirą susitarimą tarp darbdavio ir darbuotojo, kuris priklausys nuo darbuotojo, darbo įgūdžių ir motyvacijos.

UAB KURYBA prekiauja profesionaliomis plaukų priežiūros priemonėmis ir garsiausiais pasaulyje prekiniais ženklais. Prekybos salonai "Grožio Profesionalams " Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje.
informacija apie UAB „KURYBA“
1902 €
Vid. atlyginimas bruto
(25% didesnis už LT vidurkį)
28
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2022 m.