Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
AMES Education, UAB

Užsienio programų vadybininkas

Nuo 800 €/mėn. Į rankas
Vilnius - AMES Education, UAB

Darbo pobūdis

Užsienio programų GURU!

Gal tai Tu? Naujas AMES komandos narys?

AMES komanda plečiasi ir mes ieškome komandos nario – užsienio programų vadybininko, kuris orientuotas tiek į savo vidinį augimą, tiek į įmonės rezultatus.
Jeigu jauti, kad širdis linksta padėti kitiems keliauti į naują etapą užsienio mokyklose ar universitetuose, o protas geba argumentuoti kodėl to reikia, tai žinutė Tau!

Kviečiame prisijungti ir pasinaudoti neeiline galimybe patekti į aplinką, kurioje patariame, padedame jauniems žmonėms pažinti, patirti, mokytis Europje ir JAV!

  • Tu bendrausi aktyviai su klientais, dalinsiesi savo patirtimi, užtikrinsi užduočių įgyendinimą.
  • Administruosi, būsi atsakingas už klientų užsakymų dokumentų parengimą
Trumpai tariant, užsienio programų planavimas, organizavimas, skatinimas, pardavimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Geros anglų kalbos žinios
  • Aukštasis išsilavinimas įgytas užsienyje
  • Patirtis užsienio studijų programų pardavimų srityje
  • Gebėjimas išklausyti, patarti, profesionaliai reprezentuoti kompanijos paslaugas bei analizuoti klientų poreikius.

Įmonė siūlo

  • Vertingą patirtį dirbant su užsienio projektais
  • Kūrybišką ir jaukią atmosferą Vilniaus centre.

Tavo aprašymo lauksime el. paštu iki kovo mėn. 25 d.

Atlyginimas

Nuo 800 €/mėn. į rankas

AMES - pirmoji kalbų mokykla Lietuvoje, rinkoje veikianti jau 30-tus metus. Šiuo metu American English School (AMES) veikia visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ir keliuose mažesniuose miestuose: Utenoje, Alytuje, o vasarą - ir Palangoje. Daug dėmesio skiriame mokymo kokybei, todėl dedame daug pastangų ją užtikrinti kiekvienam savo klientui. Esame kone vienintelė kalbų mokykla, kurioje mokoma ne tik internetu, bet ir klasėse. Nuo vaikų iki senjorų, nuo individualių pamokų – iki grupių įmonėms. Žinome, kad galime išmokyti kalbos ir kaip tai padaryti.
Visus metus ruošiame jaunimą ir suaugusiuosius tarptautiniams egzaminams ir juos organizuojame, todėl esame padėję daugeliui Lietuvos moksleivių bei profesionalų išvykti studijuoti arba dirbti užsienyje.
Vasarą išleidžiame vaikus į tarptautines stovyklas Europoje, JAV bei Kanadoje arba priimame į anglakalbes stovyklas Lietuvoje.
Organizuojame moksleivių stojimą į geriausius pasaulio universitetus.
Nuolatos įtraukiame į veiklas darbuotojus, nes tikime, jog suprasdamas veiklą, vertybes ir gaudamas vertę, darbuotojas gali ją perduoti kitiems.
informacija apie AMES Education, UAB
1214 €
Vid. atlyginimas bruto
12
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2022 m.