Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB "MARO SERVICE EUROPE"
Daugiau apie įmonę »

Vadovė/Vadovas Kaunas (skubiai)

Kaunas - UAB "MARO SERVICE EUROPE"

Darbo pobūdis

Ieškome vadovės/vadovo įmonei, kuri dirba žmogiškųjų išteklių srityje užsienio rinkose.
Darbo pobūdis:
Žmogiškųjų išteklių planavimas;
Bendravimas su klientais;
Žmonių koordinavimas;
Planavimas, kontrolė;
Informacijos apdorojimas ir pateikimas vadovybei;

Reikalavimai

Sėkmingo vadovavimo patirtis būtų privalumas;
Atsakomybė už įmonės veiklos rezultatus;
Verslumas, gebėjimas koordinuoti skirtingus verslo procesus vienu metu;
Patirtis organizuojant komandos darbą, motyvuojant pavaldžius darbuotojus;
Komunikabilumas/drąsa/sprendimų argumentavimas;
B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.
Anglų kalba būtina
Darbas su Excel ir kitomis ofiso programomis.
Darbdavio pažymėjimas būtų privalumas

Mes jums siūlome

Įdomų darbą;
Galimybę augti ir tobulėti;
Visapusišką pagalbą;

Atlyginimas

Derybų klausimas

UAB Maro Service Europe - tarptautinė kompanija, teikianti darbuotojų nuomos ir atrankos, bei rangos paslaugas.

Kontaktai:
Vytauto pr. 32, Kaunas