Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
MB „Eksporto atradimai“

Vadybininkas (anglų k.)

1000-1400 €/mėn. Į rankas
Kaunas - MB „Eksporto atradimai“

Darbo pobūdis

  • Mes auginame Lietuvos verslą, atnešdami užsienio užsakymus čia. Kviečiame būti to dalimi!
  • Darbas - atstovauti 2-3 Lietuvos gamintojus surandant ir bendraujant su naujais užsienio klientais;
  • Daug šaltų skambučių, daug online susitikimų, prezentacijos ir nuolatinis bendravimas su žmonėmis. Pasibaigus karantinui - reikalinga galimybė vykti į komandiruotes;

Reikalavimai

  • Tobula anglų kalba;
  • Kitos kalbos - labai didelis privalumas;
  • Išmanyti verslo aplinką ir pardavimų procesą;
  • Savarankiškumas ir iniciatyvumas;
  • Pozityvus požiūris ir noras padėti savo klientui;
  • Gebėjimas dirbti tikrai aukštu tempu;

Mes jums siūlome

  • Turime aiškią sistemą ką norime pasiekti ir kaip tai padaryti;
  • Vadovas nuolat artimai dirba su kiekvienu komandos nariu;
  • Nė karto nevėlavome su atlyginimu;
  • Super kolektyvas;

Atlyginimas

1000-1400 €/mėn. į rankas

Export Discovery - eksporto konsultacijų ir klientų paieškos užsienyje profesionalai. Įmonė sėkmingai vykdo projektus su Lietuvos įmonėmis, padeda joms plėsti eksporto pardavimus.
informacija apie MB „Eksporto atradimai“
2001 €
Vid. atlyginimas bruto
(31% didesnis už LT vidurkį)
6
Darbuotojų skaičius
50-100 tūkst. €
Pajamos 2019 m.