Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
HR factory

VADYBININKAS (-Ė) (Afrikoje-Nigerijoje)

3000-4000 €/mėn. Į rankas

DARBO POBŪDIS:

  • Klientų aptarnavimas, konsultavimas;
  • Bendravimas su esamais ir potencialiais klientais;
  • Užsakymų priėmimas/ išdavimas;
  • Pagalba organizuojant bei koordinuojant įmonės veiklą bei plėtrą.

REIKALAVIMAI:

  • Komunikabilumas ir ryžtingumas;
  • Atsakingumas ir sąžiningumas;
  • Punktualumas ir organizuotumas;
  • Gebėjimas operatyviai reaguoti į besikeičiančias situacijas;
  • Puikios anglų kalbos žinios;
  • Patirtis klientų aptarnavime - privalumas.

ĮMONĖ SIŪLO:

  • Visos dokumentacijos sutvarkymą;
  • Apgyvendinimo, interneto ir transporto išlaidų finansavimą;
  • Draugišką lietuvių kolektyvą;
  • Galimybę užsidirbti neribojant savęs;
  • Trijų savaičių atostogas/per metus finansuojant skrydžius į pasirinktą šalį.

Atlyginimas

3000-4000 €/mėn. į rankas
HR factory

HR factory

MŪSŲ KLIENTAS - laboratorinės įrangos tiekėjas Lietuvoje, padedantis partnerei - automobilių dalių, elektronikos, mineralų supirkimo ir perdirbimo veiklą vykdandžiai „JAZ METAL LIMITED“ susirasti darbuotojų.

HR factory – tarptautinis žmogiškųjų išteklių valdymo strateginis partneris, ilgametę patirtį aukščiausios kvalifikacijos specialistų bei vadovų atrankose turinti kompanija, kuri veikia Lietuvoje, Estijoje ir Vokietijoje.