Vadybininkas (-ė) - boulingo operatorius (-ė)

Skelbimas galioja iki: 2017.10.22

Darbo vieta

Darbo pobūdis

Savo misijai ieškome partnerio - vadybininko (-ė) - boulingo operatoriaus (-ės), kurio (-ios) šypseną matytų ne tik kolegos ir švečiai, atėję į boulingą, bet ir jaustų ją, paskambinę telefonu.

Reikalavimai

  • Puikūs bendravimo įgūdžiai;
  • Kompiuterinis raštingumas;
  • Aktyvumas;
  • Pozityvumas;
  • Noras ir gebėjimas mokytis;
  • Laiko planavimo įgūdžiai.
  • Galimybė dirbti pilnu etatu slenkančiu grafiku.

Mes jums siūlome

  • Gilinti žinias aptarnavimo ir vadybos srityse;
  • Tobulinti komandinio darbo įgūdžius;
  • Galimybę dirbti slenkančiu darbo grafiku;
  • Mokytis iš savo srities žinovų;
  • Išmokti žaisti boulingą;
  • Naujas komandos narys gaus reikiamą informaciją ir vadovų bei kolegų pagalbą pradėjus dirbti ir vėliau, tvarkantis su kasdieniais iššūkiais.

Atlyginimas

Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

UAB "Aido boulingas"

AB "OZO BOULINGAS"
APOLLO BOULINGAS- Didžiausias boulingo tinklas Lietuvoje. Siūlantis ne tik boulingo pramogas bet ir gerą laiką, kokybišką maistą, vakarėlius ir gyvus muzikos grupių pasirodymus.
Mūsų misija - Jūsų geras laikas!
Jei esi pozityvus, ieškai darbo vietos, kurioje darbas būtų dinamiškas ir kupinas iššūkių- junkis prie Apollo komandos!
Įmonėje vid. atlyginimas 657€
SoDra rugpjūčio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)
Visi UAB "Aido boulingas" darbo skelbimai