Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Amber staff

Vadybininkas (-ė) (elektronikos komponentai)

1300-1500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Darbas namuose - Amber staff

Darbo pobūdis

„Amber staff“ klientė – elektronikos surinkimo paslaugas (EMS) teikianti bendrovė „Leesys“, kuri projektuoja, kuria ir gamina elektronikos prietaisus bei sistemas, juos surenka, atlieka iš elektronikos ir plastiko detalių pagamintų prietaisų patikrinimus bei bandymus.. Įmonė „Leesys“ įsikūrusi Panevėžyje, tačiau darbo pobūdis leistų darbus atlikti nuotoliniu būdu, todėl ieško Atitikties vadybininko (-ės) visoje Lietuvoje.

Tavo pagrindinės užduotys:
Būsite atsakingas(-a) už duomenų surinkimą iš klientų bei pateiktų dokumentų tikrinimą.
Bendradarbiaujant su kitais padaliniais, atsakyti į konkrečius gaminių suderinamumo su aplinkosaugos reikalavimais klausimynus:
  • REACH / ES cheminių medžiagų reglamentas: kas pusmetį ES atnaujinus SVHC sąrašą, visų gamintojų / tiekėjų paklausimai dėl atitikties. Rezultatų dokumentavimas ERP sistemoje.
  • RoHS: kasmet reikalaujama, kad visi gamintojai / tiekėjai pateiktų atitikties reikalavimus. Rezultatų dokumentavimas ERP sistemoje.
  • CMRT („Conflict Minerals Reporting Template“) - CMRT prašymas klientui paprašius iš visų paveiktų produktų gamintojų / tiekėjų. Įmonės CMRT sukūrimas remiantis gautais duomenimis.
  • CRT (Cobalt Reporting Template) - CRT užklausa, klientui paprašius, iš visų nagrinėjamojo produkto gamintojų / tiekėjų. Pildysite įmonei priklausantį CRT, remdamiesi iš tiekėjų gautais duomenimis.
  • 65 pasiūlymas (1986 m. Saugaus geriamojo vandens ir toksiškumo užtikrinimo aktas) Visų nagrinėjamojo produkto gamintojų / tiekėjų kliento prašymu pateikiama atitikties užklausa.
  • SCIP (susirūpinimą keliančios medžiagos gaminiuose arba tokiuose sudėtinguose objektuose (gaminiai)) - gaminių duomenų įrašų palaikymas ECHA SCIP duomenų bazėje, jei SVHC medžiagos yra produkcijoje.
  • WEEE („BattG“) - baterijų / akumuliatorių, naudojamų įrašant į Federalinės aplinkos agentūros registrą, tikrinimas.
  • PFOA (perfluorooktano rūgštis) - kasmet reikalaujama atitikties visiems gamintojams / tiekėjams pagal ES POP reglamentą Nr. 2019/102. Rezultatų dokumentavimas ERP sistemoje.

Reikalavimai darbuotojui

Mes tikimės, kad Tu:

Turi elektrotechnikos / pramonės inžinerijos išsilavinimą.
Profesinė patirtis elektrotechnikos srityje ar elektroninių gaminių srityje.
Turi žinių elektroninių komponentų srityje.
Patirtis dirbant su SAP / MS Office.
Gerai moki anglų kalbą (raštu ir žodžiu).

Mums taip pat svarbu:

Dinaminių elektronikos pramonės procesų suvokimas.
Didelis lankstumas ir noras dirbti, orientacija į rezultatą.
Gebėjimas planuoti laiką ir dirbti savarankiškai.
Orientuotas į klientą darbo būdas.
Turite patirties dirbant su duomenų bazėmis.
Vokiečių kalbos mokėjimas būtų didelis privalumas.

Įmonė siūlo

Visas socialines garantijas.
Draugišką darbo atmosferą.
Puikias profesinio tobulėjimo galimybes.
Atlyginimą: 1300-1500 Eur bruto (800-900 netto) / mėn.

Atlyginimas

1300-1500 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Amber staff

Amber staff

Amber staff – personalo sprendimų kompanija. Glaudžiai bendradarbiaudami su savo klientais mes tampame jų ilgamečiais partneriais. Randame sprendimus ir teikiame paslaugas žmogiškųjų išteklių srityje. Lankstumas, skaidrumas, sąžiningumas, kokybė – vertybės, kuriomis vadovaujamės kasdienėje savo veikloje.