Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
UAB „JONIŠKIO GRŪDAI“

Vadybininkas (-ė) - konsultantas (-ė)

1600-2600 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Kaunas, Kėdainiai, Jonava - UAB „JONIŠKIO GRŪDAI“

Darbo pobūdis

  • Aktyvūs kombinuotųjų pašarų ir jų priedų pardavimai ūkiams;
  • Naujų klientų paieška, tikslinės rinkos analizė;
  • Iškeltų pardavimo tikslų vykdymas;
  • Ūkių konsultavimas gyvulių, paukščių šėrimo ir sveikatingumo klausimais;
  • Komercinių pasiūlymų ruošimas, sutartinių įsipareigojimų laikymosi kontrolė.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis išsilavinimas (veterinarijos, gyvulininkystės technologijų, vadybos srities);
  • Patirtis pardavimo srityje (pašarų, jų priedų, vet. produktų);
  • Puikūs bendravimo, derybų įgūdžiai;
  • Vairuotojo pažymėjimas.

Įmonė siūlo

  • Įdomų ir dinamišką darbą sėkmingai veikiančioje įmonėje;
  • Lankstų darbo grafiką;
  • Karjeros ir tobulėjimo galimybes.

Atlyginimas

1600-2600 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Atlyginimo struktūra: bazinis darbo užmokestis + priedai priklausantys nuo darbo rezultatų.
Bazinis atlyginimas priklausys nuo pasirinkto kandidato darbo patirties ir kompetencijos.

UAB „JONIŠKIO GRŪDAI“ – viena iš „Litagros“ įmonių grupei priklausančių gamybinių įmonių, kurios veikla apima kombinuotųjų pašarų, baltyminių, vitamininių mineralinių papildų, ėdalų naminiams gyvūnams, jaukų gamybą ir pardavimą.
informacija apie UAB „JONIŠKIO GRŪDAI“
1731 €
Vid. atlyginimas bruto
(14% didesnis už LT vidurkį)
107
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1099 €
25% uždirba 1099-1476 €
25% uždirba 1476-1903 €
25% uždirba nuo 1903 €