Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite

Vadybininkas (-ė)

Darbo vieta

Darbo pobūdis

Ieškome nebijančio iššūkių žmogaus, kuris:
  • būtų atsakingas už pardavimų rezultatus;
  • planuotų, organizuotų bei analizuotų akcijas;
  • aktyviai bendrautų su įmonės klientais bei partneriais ir įsigilintų į jų poreikius;
  • analizuotų klientų atsiliepimus ir teiktų siūlymus;
  • prižiūrėtų prekių asortimentą;
  • su entuziazmu atliktų kitas pavestas užduotis.

Reikalavimai

  • darbo patirtis pardavimų srityje;
  • puikūs bendravimo įgūdžiai;
  • kompiuterinis raštingumas;
  • rusų kalbos žinios;
  • atsakingumas;
  • iniciatyvumas;
  • operatyvumas;
  • geriausio rezultato siekimas;
  • laiko planavimo įgūdžiai;
  • vairuotojo pažymėjimas;
  • galimybė vykti į komandiruotes.

Mes jums siūlome

  • tobulinti įgūdžius pardavimų srityje;
  • ilgalaikius darbinius santykius;
  • motyvuotą darbo užmokestį bei priedus, priklausančius nuo darbo rezultatų;
  • automobilį bei kitas darbui reikalingas priemones ir kolegų pagalbą pradėjus dirbti.

UAB "Ekoroma"

Jau septynerius metus sėkmingai savo veiklą vykdome Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Mes specializuojamės ortopedinių čiužinių, pagalvių, patalynės bei medicininės paskirties prekių mažmeninės bei didmeninės prekybos srityje. Šiuo metu plečiame savo veiklą ir ieškome naujo komandos nario.
Įmonėje vid. atlyginimas 613€
SoDra rugpjūčio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)