Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
Aromikos įmonių grupė

📢 Vadybininkas (-ė) (namu kvapai, eteriniai aliejai - gali būti kaip papildomas darbas)

900-1500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Darbas namuose, Klaipėda - Aromikos įmonių grupė

Darbo pobūdis

Organizuoti ir koordinuoti darbus;
Kontroliuoti atliekamų darbų kokybę, sekti terminus;
Klientų užklausų platformų priežiūra, administravimas, reikiamų duomenų pateikimas;
Darbas su esamais klientais, ryšio su jais palaikymas, konsultavimas;
Komercinių pasiūlymų/sąmatų rengimas pagal kliento poreikius;
Iškilusių problemų sprendimas;
Kitų užduočių atlikimas užtikrinant sklandų skyriaus darbą, verslo plėtrą bei sklandų bendradarbiavimą su svarbiausiais įmonės klientais.

Reikalavimai darbuotojui

Puikūs bendravimo ir derybų įgūdžiai;
Gebėjimas dirbti komandoje ir savarankiškai;
Darbo patirtis pardavimų srityje būtų privalumas;
Asmeninės savybės: atkaklumas, savarankiškumas, sąžiningumas, pozityvumas, gebėjimas nuoširdžiai rūpintis klientu.

Rašykite, skambinkite drąsiai , susitikime kavos puodukui pabendrauti ir susipažinti.

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas Galimybė dirbti nuotoliniu būdu

Sveikatingumas

Sporto klubo abonementas

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas

Kiti privalumai

Telefonas asmeniniam naudojimui Kompiuteris asmeniniam naudojimui Nuolaidos įmonės produkcijai/paslaugoms

Atlyginimas

900-1500 €/mėn. neatskaičius mokesčių
gali buti kaip papildomas darbas

Kaune ir Klaipedoje įsikūrusi UAB “Aromika” jau 20 metų sėkmingai kuria unikalius parfumerijos gaminius žmonėms, namams ir verslui. Kvepalai, namų kvapai, muilai, sausi kvapai, kišeniniai kvepaliukai, vonios druskos, purškiami namų kvepalai, patalpų kvėpinimas – visa tai ir dar daugiau UAB "Aromika" prekių ir paslaugų spektre.

Naujų kvapų atradimas yra mūsų komandos aistra. Mes darome tai, ką mylime, todėl visuomet ieškome kažko nepaprasto – to, kuo galėtume nustebinti savo klientus.