Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB "Urmo grupė"
Daugiau apie įmonę »

Vadybininkas e-parduotuvėje Vilniuje

700–1200 Eur
Vilnius - UAB "Urmo grupė"

Darbo pobūdis

Ieškome naujų komandos narių Vilniuje!

UAB Urmo grupė - įmonė užsiimanti internetine ir fizine prekyba Lietuvoje. Įmonei priklauso
nemažai Lietuvoje veikiančių internetinių parduotuvių (UrmoKaina.lt, VaizdoRegistratoriai.eu,
BitcoinPinigines.lt, FidgetSpineriai.lt, FATBAG.lt, VeiksmoKameruPriedai.lt,
AviuKirpimoMasineles.lt, SunuKirpimoMasineles.lt, DazuStorioMatuokliai.lt,
KraninesSvarstykles.lt, KlausosAparatai24.lt ir kitos).

Apie internetinę parduotuvę UrmoKaina.lt:
  • Dirbame jau ilgiau kaip 6 metus
  • Sėkmingai pristatėme daugiau kaip 300 000 užsakymų
  • 2014 metais atidaryta parduotuvė Vilniuje, kurioje prekes galima apžiūrėti įsigyti iš karto
  • 2015 metais įmonė gavo STIPRIAUSI LIETUVOJE 2015 sertifikatą
  • 2016 metais įmonė gavo STIPRIAUSI LIETUVOJE 2016 ir STIPRIAUSI LIETUVOJE
VADOVAI 2016 sertifikatus
  • 2018 metais atidaryta fizinė UrmoKaina.lt parduotuvė Kaune
  • Įmonė registruota elektros ir elektroninės įrangos priemonių naudojamų buityje
importuotojų ir/ar gamintojų sąvade
  • Įmonė registruota pakuočių importuotojų ir/ar gamintojų sąvade
  • Įmonė registruota baterijų ir akumuliatorių importuotojų ir/ar gamintojų sąvade

Video apie tai kokio žmogaus ieškome

Video apie įmonę

Video apie parduotuvę

Šiame darbe:
  • NEREIKIA ieškoti naujų klientų;
  • NĖRA šaltųjų skambučių – reikia bendrauti tik su tais klientais kurie patys norį kažką
užsisakyti;
  • Reikia konsultuoti ir aptarnauti klientus – padėti klientui išsirinkti labiausiai jo poreikius
atitinkančią prekę;
  • Reikia kurti naujų prekių aprašymus ir talpinti juos į internetinę parduotuvę;
  • Reikia prižiūrėti ir valdyti internetinės parduotuvės UrmoKaina.lt turinį;
  • Reikia sugebėti tinkamai pristatyti ir PARDUOTI prekes;
  • Reikia būti aktyviu komandos nariu.

Reikalavimai

Šis darbas NETINKA žmonėms kurie:
  • Nemėgsta pokyčių ir naujovių;
  • Vis dar naudoja internet explorer kaip numatytąją naršyklę;
  • Nemėgsta bendrauti su žmonėmis.

Šis darbas tinka žmonėms kurie:
  • Moka ir mėgsta PARDUOTI (svarbu!);
  • Puikiai moka naudotis kompiuteriu;
  • Sugeba greitai rasti ir išversti informaciją iš anglų kalbos;
  • Nori mokytis ir tobulėti bei sugeba tai daryti greitai;
  • Yra atsakingi, kruopštūs, iniciatyvūs ir sąžiningi;
  • Mėgsta bendrauti, yra linksmi, pozityvūs ir draugiški.

Kylate į viršų tarp kitų kandidatų jeigu:
  • Turite panašaus darbo patirties;
  • Turite pardavimo patirties;
  • Domitės technologijų naujovėmis;
  • Turite patirties dirbant su Google AdWords, Facebook reklama, Google Analytics;
  • Turite patirties dirbant su PrestaShop arba kitomis TVS sistemomis;
  • Kalbate/skaitote/rašote rusiškai;
  • Turite žinių elektronikos srityje.

Mes jums siūlome

Mes siūlome:
  • Linksmą jaunatviška ir draugišką kolektyvą;
  • Pastovius mokymus, galimybę tobulėti ir augti kartu su visa komanda;
  • Įdomų darbą – galimybę dirbti su inovacinėmis prekėmis (dronai, veiksmo kameros, išmanieji laikrodžiai, virtualios realybės akiniai, riedžiai...);
  • Galimybę išbandyti naujausias prekes;
  • Konkurencingą atlyginimą;
  • Darbo laiką leidžiantį aplenkti rytinius ir vakarinius kamščius;
  • Karjeros galimybes;
  • Darbo vietą naujame šauniai įrengtame ofise;
  • Ženklias darbuotojų nuolaidas įmonės parduodamai produkcijai.

Atlyginimas: sutartinis apie 700-1200 € + priedai

Darbo laikas:
Dirbame visą darbo dieną Pr-Pn 10:00-19:00.
Aplenkiame rytinius ir vakarinius kamščius.

Darbo vieta:
Kandidatuojantiems Vilniuje - Naujas UrmoKaina.lt ofisas adresu Žemaitės g. 22, Vilnius.
Kandidatuojantiems Kaune - UrmoKaina.lt Kauno filialas adresu Studentų g. 3A, Kaunas.

Jeigu norėtumėte prisijungti prie mūsų kolektyvo savo gyvenimo aprašymą (CV) su motyvaciniu laišku siųskite el.paštu

P.S. Trumpas Jūsų video prisistatymas mus labai nudžiugintų :)
Konfidencialumą garantuojame.

Kontaktinis asmuo:
Vainius Kuolys
tel.

Atlyginimas

700–1200 Eur atskaičiavus mokesčius
Derybų klausimas
Su perspektyva didėti

UAB Urmo grupė - įmonė užsiimanti internetine ir fizine prekyba Lietuvoje. Įmonei priklauso nemažai Lietuvoje veikiančių internetinių parduotuvių (UrmoKaina.lt, VaizdoRegistratoriai.eu, BitcoinPinigines.lt, FidgetSpineriai.lt, FATBAG.lt, VeiksmoKameruPriedai.lt, AviuKirpimoMasineles.lt, SunuKirpimoMasineles.lt, DazuStorioMatuokliai.lt, KraninesSvarstykles.lt, KlausosAparatai24.lt ir kitos).
Informacija apie UAB "Urmo grupė"
21
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Vainius Kuolys