ECOSERVICE grupė
Daugiau apie įmonę »

Vadybininkas (-ė)

1000-1300 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Šiauliai - ECOSERVICE grupė

Darbo pobūdis

Šiuo metu ieškome VADYBININKO (-ĖS), kurio pagrindinės funkcijos bus:
  • įmonės teikiamų paslaugų pardavimas ir administravimas;
  • pasiūlymų ir sutarčių rengimas;
  • darbas su įmonės klientais, bei sutarčių administravimas;
  • darbas su skolininkais;
  • sąskaitų-faktūrų ir pažymų už atliktus darbus išrašymas, raštų rengimas;
  • darbas atliekų apskaitos programomis;
  • darbas kasos aparatu;
  • atliktų darbų ataskaitų rengimas.

Reikalavimai

  • aukštesnysis išsilavinimas;
  • pageidautina vadybininko darbo patirtis;
  • puikūs bendravimo, konfliktinių situacijų spendimo ir derybų įgūdžiai;
  • labai geros raštvedybos žinios ir puikūs darbo kompiuteriu (MS Office programų naudojimo) įgūdžiai;
  • atsakingumas, kruopštumas, operatyvumas, gebėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje.

Mes jums siūlome

  • nuolatinį tobulėjimą ir mokymus;
  • platų atsakomybių lauką, galimybę pritaikyti savo patirtį ir profesinį augimą;
  • geras darbo sąlygas ir socialines garantijas;
  • visas darbui reikalingas priemones;
  • darbo užmokestį priklausantį nuo darbuotojo iniciatyvumo ir rezultatyvumo.

Atlyginimas

1000-1300 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB "Ecoservice projektai" yra Lietuvoje lyderiaujančios atliekų tvarkymo įmonių grupės ECOSERVICE įmonė, užsiimanti įvairių atliekų surinkimu, vežimu, apdorojimu, miesto valymu ir gatvių priežiūra, teikianti platų kitų paslaugų spektrą.
Informacija apie ECOSERVICE grupė
1207 €
Vid. atlyginimas bruto
369
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 620 €
25% uždirba 620-893 €
25% uždirba 893-1488 €
25% uždirba nuo 1488 €
Vadovas: Saulius Budrevičius

Kiti įmonės darbo skelbimai:

Visi šios įmonės skelbimai (12) »