Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „Jaunas linas“

Vadybininkas (-ė)

700-1000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Jaunas linas“

Darbo pobūdis

  • bendravimas su internetinės parduotuvės klientais anglų k. (raštu);
  • užsakymų kuravimas (nuo gamybos organizavimo iki prekių išsiuntimo klientams);
  • žaliavų užsakymai;
  • sandėlio priežiūra;
  • kiti einamieji darbai;

Reikalavimai

  • geros anglų kalbos žinios;
  • puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai (Ms Office- Excel, Word);
  • gebejimas planuoti darbus ir laiką;
  • atsakingumas, atidumas detalėms;
  • vairuotojo pažymėjimas (B kategorija);
  • patirtis elektroninėje prekyboje būtų privalumas;

Galite kreiptis ir el.paštu.

Mes jums siūlome

  • Nedidelis draugiškas kolektyvas;
  • Dinamiškas darbas jaukioje įmonės studijoje Vilkpėdėje;
  • Galimybė augti kartu su įmone;

Atlyginimas

700-1000 €/mėn. į rankas

UAB Jaunas linas - sparčiai auganti lino gaminiais prekiaujanti įmonė. Kas dieną mūsų lininė patalynė, stalo gaminiai, namų interjero akcentai bei drabužiai iškeliauja į platųjį pasaulį - didžiąją dalį gaminių eksportuojame į užsienio rinkas.
informacija apie UAB „Jaunas linas“
985 €
Vid. atlyginimas bruto
7
Darbuotojų skaičius
200-300 tūkst. €
Pajamos 2019 m.