Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
CVB klientas

Vadybininkas (-ė)

Nuo 1300 €/mėn. Į rankas
Atranka internetu
Vilnius - UAB „Norista“

Darbo pobūdis

Esi imlus/imli naujovėms? Sugebi susitvarkyti su iššūkiais? Negali pakęsti kuomet darbas atliktas ne iki galo? Randi sprendimus pats/pati? Nori augti ir tobulėti? Tuomet mums pakeliui!
Darbo pobūdis: trumpalaikės bei ilgalaikės nuomos administravimas, nuomininkų paieška, kasdienis bendravimas su nuomininkais, parduodamų objektų administravimas, bendravimas su klientais ir kiti smulkūs ofiso darbai.
Darbo valandos: pirmadienis- penktadienis 8-12 val ofise. Visas kitas laikas skirtas bendravimui su nuomininkais, klientų paieškai Jums darbui patogioje vietoje ir patogiu laiku.
Atlyginimas po bandomojo laikotarpio 1300eur + priedai už rezultatus. Savo atlyginimo dydį nusistatysi pats/pati. Ieškom žmogaus, kuris norėtų uždirbti daug daugiau ir būtų pasirįžęs dėl to daug ką nuveikti, o mes galėtume įgyvendinti to žmogaus norus.
Lauksiu tavo CV el. paštu. CV prašau papildomai nurodyti dvi labiausiai patikusias saviugdos knygas. Taip pat parašyk savo pasiekimus gyvenime bet kokiose srityse!

Reikalavimai

Anglų, rusų, lietuvių kalbų mokėjimas. Gebėjimas vairuoti automobilį.

Mes jums siūlome

Geriausius mokymus, aiškiai pateiktą darbo pobūdžio aprašymą ir didelį darbo krūvį :)

Atlyginimas

Nuo 1300 €/mėn. į rankas
Atlyginimas 1300eur + priedai už rezultatus
CVB klientas

UAB „Norista“

Įmonė dirba su butų trumpalaikės ir ilgalaikės nuomos administravimu, nekilnojamojo turto pardavimais Lietuvoje bei užsienyje.