Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
UAB „TOMEGRIS“

Vadybininkas (-ė) (Vokiečių k.)

Nuo 1200 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Skaičiuoti »
Į rankas per mėn.
Kaunas - UAB „TOMEGRIS“

Darbo pobūdis

Mes esame veržli, ambicinga transporto ir logistikos paslaugas teikianti įmonė. Ieškome naujo komandos nario į vadybininko (-ės) poziciją. Jei manai, jog tai esi Tu ir moki vokiečių kalbą, tuomet kandidatuok ir susipažinsime!

  • Leidimų nestandartiniams kroviniams gabenti užsakymas užsienio kalbomis (pagrindas vokiečių k.);
  • Bendravimas su įvairiomis institucijomis užsienio valstybėse;
  • Ataskaitų ruošimas;
  • Viešųjų pirkimo dokumentų pildymas ir administravimas;
  • Krovinių palydos automobilių bei dokumentų užsakymas ir organizavimas;
  • Operatyvus iškilusių problemų sprendimas.

Reikalavimai

  • Vokiečių ir anglų kalba (BŪTINA);
  • Kitos užsienio kalbos (PRIVALUMAS);
  • Darbo patirtis transporto įmonėje (PRIVALUMAS);
  • Greitas reagavimas į iškilusias problemas;
  • Komunikabilumas ir atidumas detalėms.

Mes jums siūlome

  • Asmeninio tobulėjimo ir augimo galimybes;
  • Kvalifikacijos tobulinimo kursus;
  • Draugišką ir motyvuojančią komandą;
  • Visas darbui reikalingas priemones.

Kandidatuodamas į šią poziciją, kandidatas sutinka, jog jo (jos) asmeniniai duomenys bus administruojami atrankos į darbo vietą tikslu pagal Bendrojo Duomenų Apsaugos Reglamento numatyta tvarka ir saugomi UAB ,,Tomegris” pagal numatytus nuostatus. Konfidencialumą garantuojame, susisieksime tik su atrinktais kandidatais.

Atlyginimas

Nuo 1200 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Transporto ir logistikos paslaugas teikianti įmonė.
informacija apie UAB „TOMEGRIS“
2491 €
Vid. atlyginimas bruto
(63% didesnis už LT vidurkį)
53
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1231 €
25% uždirba 1231-1338 €
25% uždirba 1338-3330 €
25% uždirba nuo 3330 €