Nr.1 LANKOMIAUSIAS DARBO PORTALAS
Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite, tačiau siūlome peržiūrėti kitus:
MB „Moto Moto“

Vadybininkas

800-1000 €/mėn. Į rankas
Kaunas - MB „Moto Moto“

Darbo pobūdis

Konsultuoti klientus telefonu / parduotuvėje.
Koreguoti nuotraukas / dėti prekes į E. parduotuvę (apmokome).
Parinkti tinkamas detales pagal motociklo/ motorolerio modelius.
Domėjimasis parduodamų prekių tendencijomis.

Reikalavimai darbuotojui

Privaloma Anglų kalba.
Individualaus darbo planavimas ir organizavimas;
Būtina patirtis motociklų srityje. (Supratimas apie motociklo sandarą)
Darbas su kompiuteriu.
Atsakomybė už atliekamus darbus.
Panašaus pobūdžio darbo patirtis – didelis privalumas.
B kat. Vairuotojo pažymėjimas (privalumas)
Savarankiškumas, darbštumas, sąžiningumas,
atsakingumas.
Noras mokytis ir tobulėti

Įmonė siūlo

Draugišką kolektyvą;
Patrauklų atlyginimą ir jo augimo perspektyvą;
Geras darbo sąlygas bei visas socialines garantijas.

Atlyginimas

800-1000 €/mėn. į rankas

Pagrindinė įmonės veiklos kryptis tai prekyba motociklų, motorolerių bei keturračių motociklų detalėmis, aksesuarais bei motociklininkų apranga laisvalaikiui bei sportui. Nuolat plečiam mūsų parduotuvių asortimentą, ir džiuginam klientus naujausiomis prekėmis kiekvieną savaitę.