Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite

VADYBININKAS

Darbo vieta

Darbo pobūdis

AHOY! BOCMANĄ ANT BORTO!

KLAIPĖDOJE tikram jūriniam PUB’ui reikalingas VADYBININKAS (-ė)

Reikalavimai

TESIKREIPIA TIK RIMTAI NUSITEIKĘ, NES:

• Darbas atsakingas: po vienu stogu teks sužiūrėti 3 barus, viskio kambarį ir cigarų “rūkomąjį”

• Darbas įdomus: artimai pažinsite virš 22 rūšių alaus, virš 46 rūšių viskio, virš 16 rūšių romo, virš 12 rūšių džino – ir mes žinome, ką įdomesnio su visu tuo nuveikti :)

• Darbas linksmas: vadovausite jaunai, draugiškai ir teisingai pasiutusiai komandai, prisidėsite prie mūsų nuosavų renginių, gyvos muzikos koncertų ir DJ pagrojimų organizavimo

• Darbas skanus: mėgausitės vieninteliu TOKIU maisto meniu visame Pajūryje

• Darbas garbingas: būsite vienintelio tikro jūrinio pub’o visoje Lietuvoje įgulos vadovu (-e) - legendiniame pastate pačioje Klaipėdos Senamiesčio širdyje, tiesiai priešais gražuolį “Meridianą”

Kandidatų patirtis bet kurioje vadybos srityje, o ypač HoReCa sektoriuje bus privalumas. Bet rimtai vertinsime ir tiesiog reikiamą nusiteikimą bei argumentuotą norą turinčiuosius.

Mes jums siūlome

Garantuojame: atlyginimą, adekvatų esamoms rinkos sąlygoms – laiku ir 100% legaliai; 20% personalo nuolaidą VISOSE mūsų vietose (per Vilnių, Klaipėdą ir Nidą jų jau 9-ios. Bet bus dar... :) ); po darbo parvežimą namo su taksi; nuolatines degustacijas ir profesinių bei asmeninių žinių gilinimą; du didelius visos įmonių grupelytės balius per metus. Žinoma, yra ir tolesnių karjeros galimybių...

Konfidencialumas savaime suprantamas.

Ačiū labai, Chebryte. Randam bocmaną – keliam stakselį! :)

IN VINO, RENE, THE PORTOBELLO

Tikras jūrinis pub'as
Įmonėje vid. atlyginimas 637€
SoDra liepos mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)

Panašūs skelbimai: