Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite

Vadybininkas

Darbo vieta

Darbo pobūdis

Plastmasės, gumos ir metalo gaminių įmonei besiplečiant bendradarbiavimui su Švedijos įmonėmis ieškome pagalbininkų-vadybininkų. Jums reikės dirbti su įmonės partneriais Lietuvoje ir užsienyje; rengti ir sudaryti sutartis;
Naujų klientų paieška;
Sutarčių su tiekėjais valdymas ir administravimas;
Užsakymų valdymas.

Reikalavimai

Aukštasis/aukštesnysis/išsilavinimas;
Geras anglų mokėjimas;
Puikūs raštvedybos ir darbo kompiuteriu įgūdžiai.

Privalumai:
Panašaus darbo patirtis;
Mokėjimas planuoti savo laiką, kruopštumas, atsakingas žiūrėjimas į darbą.
Rusų kalbos žinojimas

Mes jums siūlome

Nuo darbo rezultatų priklausantį atlygį;
Visas socialines garantijas;
Galimybę tobulėti bei siekti karjeros.

Atlyginimas: Pagal susitarimą ir priklausantis nuo darbo rezultatų

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

UAB "STIGMA"

Plastmasės, gumos ir metalo gaminių gamyba.
Transporto paslaugos.
Įmonėje vid. atlyginimas 873€
8% didesnis už Lietuvos vidurkį
SoDra rugpjūčio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)