Vadybininkas

Skelbimas galioja iki: 2017.03.25

Darbo vieta

Darbo pobūdis

Plastmasės, gumos ir metalo gaminių įmonei besiplečiant bendradarbiavimui su Švedijos įmonėmis ieškome pagalbininkų-vadybininkų. Jums reikės dirbti su įmonės partneriais Lietuvoje ir užsienyje; rengti ir sudaryti sutartis;
Naujų klientų paieška;
Sutarčių su tiekėjais valdymas ir administravimas;
Užsakymų valdymas.

Reikalavimai

Aukštasis/aukštesnysis/išsilavinimas;
Geras anglų mokėjimas;
Puikūs raštvedybos ir darbo kompiuteriu įgūdžiai.

Privalumai:
Panašaus darbo patirtis;
Mokėjimas planuoti savo laiką, kruopštumas, atsakingas žiūrėjimas į darbą.
Rusų kalbos žinojimas

Mes jums siūlome

Nuo darbo rezultatų priklausantį atlygį;
Visas socialines garantijas;
Galimybę tobulėti bei siekti karjeros.

Atlyginimas: Pagal susitarimą ir priklausantis nuo darbo rezultatų

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

UAB "STIGMA"

Plastmasės, gumos ir metalo gaminių gamyba.
Transporto paslaugos.
Visi UAB "STIGMA" darbo skelbimai
Kokie žmonės Jus sieja su šia įmone?
Prisijunkite soc. profiliu ir sužinokite!
Jungtis su Facebook »