Skelbimas neaktyvus
Į šį skelbimą CV siųsti nebegalite
Neringos Gailiūnienės individuali veikla

Vadybininkas (rinkodaros)

350-1500 €/mėn. Į rankas
Atranka internetu
Darbas namuose, Klaipėda - Neringos Gailiūnienės individuali veikla

Darbo pobūdis

Naujų klientų paieška, bendravimas su esamais ir potencialiais klientais;
Nereikia pardavinėti produktų.
Galimybė dirbti iš namų.

Reikalavimai

Ieškoma reiklių, ambicingų, siekiančių karjeros žmonių, mėgstančių bendrauti, atsakingų, mokančių planuoti. Kadangi kompanija gamina produktus iš alavijo, tai produktai skirti sveikatai, grožiui įvairaus amžiaus žmonėms kasdieniniam vartojimui ir sportuojantiems. Ypatingai tinka šis darbas tiems, kurie rūpinasi savo sveikata ir nori padėti kitiems tai padaryti.

Privalumai:
vairuotojo pažymėjimas, nuosavas automobilis, užsienio kalbų mokėjimas.

Mes jums siūlome

Nemokami kvalifikacijos tobulinimo kursai. Be to, dar galimybė dirbti kaip papildomą darbą ir galimybė susikurti nuosavą verslą be rizikos bankrutuoti. Verslą paveldi vaikai. Didesnė pensija. Finansinė laisvė. Asmenybės tobulėjimas. Pagalba kitiems ir t.t.

Kita informacija:
Šiam darbui išmokti yra duodamas nemokamas mokytojas visam laikui. Atlyginimą apskaičiuoja pati kompanija Amerikoje, kuris per 43 darbo metus nėra vėlavęs. Atlyginimas yra neribojamas. Galimybė uždirbti pakankamai dideles pajamas, kurios leidžia laisvai gyventi Lietuvoje.

Atlyginimas

350-1500 €/mėn. į rankas
Su galimybe nuolat uždirbti didesnį atlyginimą.
Neringos Gailiūnienės individuali veikla

Neringos Gailiūnienės individuali veikla

Tik pelningai dirbanti įmonė Aloe Vera of Amerika, įkūrusi Lietuvoje dukterinę įmonę jau 17 metų, neturinti skolų (nes tai šeimos verslas), teisingas marketingo planas (apmokėjimo sistema dirbantiesiems), didžiausia pasaulyje alavijų augintoja, produktų iš alavijų gamintoja ir platintoja, įvertinta pasaulyje aukščiausiais kokybės sertifikatais, uždarbis neribotas, laisvu grafiku, komandinis darbas ir t.t.

Daugiau informacijos: